|
|
|
Пошук по сайту
Засідання клубу “Разом”
6 квітня у читальному залі відбулося чергове засідання клубу “Разом” (для внутрішньо переміщених осіб із Сходу України), на якому його учасники зустрілися із спеціалістами обласного та міського центрів зайнятості: Галиною Сідорук - начальником відділу активної підтримки безробітних; Людмилою Землянською - провідним фахівцем відділу роботи з роботодавцями; Наталією Дудкою - провідним фахівцем відділу організації сприяння працевлаштування. Під час зустрічі переселенцям надано кваліфіковану інформацію про пільги, які надаються внутрішньо переміщеним особам, про оплату праці та працевлаштування, про перспективи та наявність вакансій.
|
|