Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Форум бібліотекарів


24 вересня 2015 року в Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці імені Миколи Островського відбувся VІІ обласний Форум бібліотекарів Хмельниччини «Бібліотек@ – діалог, культура, мир» приурочений до Всеукраїнського дня бібліотек. В рамках форуму відбувся ярмарок соціальних ініціатив «Бібліотечні інновації для розвитку громад», який пройшов у сквері імені Т.Г. Шевченка. Відкрили ярмарок начальник управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадмністрації Трунова І.М., заступник начальника управління-начальник відділу управління культури національностей та релігій Граділь В.В. та директор Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Миколи Островського Синиця Н.М.

На ярмарку свої експозиції представили понад 45 бібліотек області, у тому числі 16 сільських, які презентували інноваційні бібліотечні послуги спрямовані на розвиток та співпрацю з місцевими громадами. Також були представлені бібліотечні майстерні.

Після ярмарку в приміщенні читального залу Хмельницької ОУНБ прийшло урочисте засідання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Присутніх привітали заступник начальника управління-начальник відділу управління культури національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації Граділь В.В., голова обласної організації працівників культури Луценко М.О., та директори обласних бібліотек.

На форумі відмітили переможців обласного конкурсу на кращий веб-сайт бібліотеки, конкурсу на кращий відеопрезентаційний матеріал «Інформаційний пункт електронних послуг», обласного конкурсу «Кращий краєзнавчий посібник».

Також, було нагороджено переможців ярмарку соціальних ініціатив «Бібліотечні інновації для розвитку громад», якими стали Городоцька ЦБС, Красилівська ЦРБ та Хмельницька МЦБС.

Учасники урочистостей мали змогу обговорити роботу бібліотек області, поділитися послугами, історіями успіху щодо якісного обслуговування місцевих громад під час бібліотечного бранчу.

Протягом Форуму тривала Всеукраїнська акція по збору книг до бібліотек військових частин.


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com