Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

Зустріч представників Програми імені Фулбрайта
з академічною та науковою спільнотою Хмельницького


фото

4 березня 2014 року у ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулася зустріч представників Програми імені Фулбрайта зі студентами та викладачами вищих навчальних закладів міста. Метою зустрічі було ознайомлення аудиторії з можливостями, що їх надає Програма, та обговорення умов участі у конкурсах на отримання фулбрайтівських стипендій.

Координатор програм обміну для молодих науковців і студентів, Інна Бариш, провела презентацію програми для студентів, аспірантів та викладачів міста Хмельницького, представила фулбрайтівських випускників, розповіла про цілі й традиції Програми та відповіла на запитання аудиторії.

Приємно зазначити, що серед випускників Програми є й хмельничани: Наталія Бідасюк, доцент кафедри іноземної філології Хмельницького національного університету, стипендіатка Fulbright Faculty Development Program 2005-2006 рр., досліджувала азіатсько-американську літературу в University of California (Berkeley, CA); Анжела Розова й Вікторія Гайденко, колишні викладачки вишів Хмельницького, стажувались у рамках Junior Faculty Development Program - п. Розова у 2003-2004 р. в University of Iowa (Iowa City, IА) й п. Гайденко у 2001-2002 рр. в University of Pittsburgh (Pittsburgh, KS); Євген Безвушко, випускник Хмельницького національного університету, стипендіат Fulbright Graduate Student Exchange Program 2006-2008, студіював магістерську програму з міжнародних відносин у Brandeis University (Waltham, MA).

http://www.fulbright.org.ua/


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com