Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліотека українського воїна


В рамках реалізації Всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна» публічні бібліотеки області передали до бібліотек військових частин 346 примірників україномовних видань. Це науково-популярна література з історії України та Збройних сил України, сучасна художня література українських та зарубіжних авторів: Забужко О., Захарченка В., Винничука Ю., Немированої І. Також представлена палітра подільських письменників, а саме: Мачківський М., Сумишин М., Сердунич Л., Савчук М., Пасічник А. та друкована продукція медіа-корпорації «Є».

249 прим. книг передано до бібліотек 2-х військових частин та 97 прим. – у військовий шпиталь. Впродовж півріччя участь в акції взяли 27 публічних бібліотек, 30 мешканців області та 1 видавець.


Запрошуємо користувачів, колег, партнерів та представників громад долучитися до збору книжок для бібліотек військових частин Збройних сил України.


Акція «Бібліотека українського воїна» реалізовується на громадських засадах та на постійній основі.


Усі бажаючі можуть приносити книги до обласної універсальної наукової бібліотеки та до центральних бібліотек громад області.


Звіт про результати реалізації Всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна» в Хмельницькій області: http://ounb.km.ua/lib_warrior/index.php.
 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com