Закрити
фото
logo

 
free wifi Безкоштовний
Wi-Fi доступ
в бібліотеці
Фото тижня Фото тижня
Видання кінця XIX- початку XX століття про становлення Магдебурського права на Поділлі особливо зацікавили голову обласної ради.
Сучасні бібліотеки Хмельниччини
нові надходження
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library@ounb.km.ua
 
Пошук
X

Бібліотека-партнер Goethe-Institut:
Мова. Культура. Німеччина

Новини German News Service (EN) German News Service (DE) Про проект «Бібліотека-партнер Goethe-Institut: Мова. Культура. Німеччина»

НовиниВідділ літератури іноземними мовами взяв участь у виховній годині на тему «Бібліотека ХХІ століття», яка проходила у Хмельницькому базовому медичному коледжі. Обговорювалися такі питання: нові можливості, які надає сучасна бібліотека користувачеві, функції сучасного бібліотекаря, інтеграція електронних книг та Інтернету у суспільство.

З метою довести, що книги відіграють все-таки важливе значення у сучасному соціумі, для студентської молоді було продемонстровано літературу фонду Goethe-Institut в Україні з різних галузей знань: країнознавство Німеччини, вивчення німецької мови як іноземної, художня література, історія, медицина.

Присутні переглянули також інтерактивні книги «Pop-up» та переконалися, що такі книги не зможе замінити жодна електронна книжка.


Фото Фото Фото

 

Сайт розробив: Гриняк Олександр
завідуючий відділом інформаційних технологій
Хмельницької ОУНБ
e-mail: cooler.green@gmail.com