Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Поінформована громада - демократична країна

Веб-квест «Відкрий для себе е-урядування»


веб-квест Відкрий для себе е-урядування

15 та 29 травня в бібліотеці для шанувальників активних та інтелектуальних ігор відбувся веб-квест «Відкрий для себе е-урядування». Квест організовано в рамках проекту з розвитку електронного урядування «Поінформована громада - демократична країна».

веб-квест Відкрий для себе е-урядування

Основне завдання веб-квесту – сприяти поширенню знань про доступ до всіх видів відкритої державної інформації, що має індивідуальну та суспільну значимість.


веб-квест Відкрий для себе е-урядування

У квестах взяли участь 18 учасників, які ознайомилися з формами популяризації електронних послуг, які надають сучасні бібліотеки. Робота в групах дала змогу швидко віднайти потрібну інформацію застосовуючи різноманітні навички та уміння кожного члена команди індивідуально.

веб-квест Відкрий для себе е-урядування

У двох квестах, які відбулись в бібліотеці, грало по дві команди учасників, які шукали відповідь на завдання, використовуючи офіційні сайти органів державної влади, вираховували житлову субсидію, резервували квиток на потяг, шукали як оформити запит на інформацію та записати дитину на чергу в садочок та інше.

Дух суперництва не полишав команди учасників протягом всього квесту. За результатами набраних балів було оголошено переможців, які були нагороджені подарунками. Всім учасникам, в тому числі і командам які не перемогли, було вручено читацькі квитки з правом безкоштовного запису до бібліотеки.

Після завершення квесту усі учасники обговорили проблеми доступу до електронних послуг на місцевому рівні.


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com