Закрити
фото
logo

 
Бібліотека українського воїна Збережи довкілля Щодо неприйнятності ідей федералізації України
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library@ounb.km.ua
 
X

Пошук по сайту

ОТГ Хмельницької областіВолочиська міська ОТГ

мапа
Волочиська ОТГ Волочиська ОТГ

У січні 2016 року у Волочиському районі пройшла децентралізація. Район поділився на 3 громади: Волочиську, Війтовецьку, Наркевицьку та 6 сільських рад, які не увійшли в жодну з громад.

Бібліотечне обслуговування жителів Волочиської ОТГ здійснює 21 бібліотека: Волочиська центральна бібліотека, Волочиська дитяча бібліотека, Волочиська міська бібліотека та 18 сільських бібліотек (с. Авратин, с. Гарнишівка, с. Зайчики, с. Клинини, с. Копачівка, с. Лозова, с. Користова, с.Курилівка, с.Маначин, с.Ожигівці, с.Поляни, с.Рябіївка, с.Тарноруда, с. Федірки, с. Щаснівка, с. Яхнівці, с. Лонки, с. Чухелі). Діють також 4 бібліотечні пункти.

Волочиська центральна бібліотека, дитяча бібліотека, бібліотеки сіл Зайчики, Користова, Ожигівці, Федірки, Маначин і Тарноруда мають 22 комп’ютери, 17 з них з доступом до мережі Інтернет: Волочиська центральна бібліотека, бібліотека для дітей та бібліотеки сіл Користова і Зайчики.

У 2016 році на проведення ремонтних робіт із бюджету громади було виділено 16 тис. грн. (близько 840 грн. на кожну сільську бібліотеку).

У Курилівській сільській бібліотеці встановлено теплову завісу. До Центральної бібліотеки придбано тепловий лічильник вартістю 19920 грн.

Волочиська ОТГ Волочиська ОТГ

Для всіх бібліотек громади зроблено підписку періодичних видань на суму 30628 грн. У Федірківську сільську бібліотеку придбано ноутбук вартістю 6610 грн.

За 7 місяців 2017 року за бюджетні кошти придбано для Волочиської центральної бібліотеки 35 енергозберігаючих світлодіодних світильників на суму 11935 грн. та підсилювач звуку вартістю 4300 грн. Для бібліотек сіл Ожигівці, Клинини, Зайчики придбано три FM приймачі, загальна вартість яких 750 грн.

У Рябіївській сільській бібліотеці проведено заміну вхідних дверей за бюджетні кошти на суму 5 тис. грн.

Для проведення ремонтних робіт виділено 62 тис. грн. бюджетних коштів (по 3 тис. на кожну сільську бібліотеку) та 12,5 тис. грн. для придбання книг.

Пріоритетним напрямком роботи бібліотек ОТГ є просування книги та читання. З метою привернення уваги до читання та полегшення пошуку необхідних видань в бібліотеках громади оформляються книжкові виставки, проводяться цікаві соціокультурні заходи, які знаходять відгук в серцях наших користувачів.

Для організації змістовного дозвілля жителів у бібліотеках Волочиської ОТГ працює 20 любительських об'єднань. Працюють клуби за різними напрямками, різних категорій читачів.

Волочиська ЦБ взяла участь в проекті ПУЛЬС «Розбудова спроможності місцевих ініціатив ОТГ через співпрацю бібліотек та громадськості». В рамках проекту була проведена інтерактивна зустріч «Децентралізація: нові можливості та ідеї», кіноклуб «Місцева влада - це влада громади».

Волочиська центральна бібліотека прийняла участь у соціальному міні грантовому проекті "17 цілей сталого розвитку" від ГО "Агенція сталого розвитку АСТАР" та виграла сертифікат на суму 1000 грн на реалізацію проекту: Інтерактивна зустріч "Ринок професій ХХІ століття".

Свою діяльність Волочиська центральна бібліотека висвітлює на сайті Волочиської центральної бібліотеки та сторінці у Фейсбук. Також сайт і сторінку у Фейсбук має Користовецька сільська бібліотека.


Волочиська центральна бібліотека в мережі:

сайт Facebook


Користовецька сільська бібліотека в мережі:

сайт Facebook


 

Сайт розробив: Гриняк Олександр
завідуючий відділом інформаційних технологій
Хмельницької ОУНБ
e-mail: cooler.green@gmail.com