Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

ОТГ Хмельницької областіГрицівська селищна ОТГ

мапа

Грицівська селищна територіальна громада була створена 28 жовтня 2017 року. До складу ОТГ увійшло вісім бібліотек: 1 селищна та 7 сільських, з них 5 бібліотек Шепетівського району (Грицівська селищна, В. Шкарівська, Лотівська, Онишківська та Орлинецька сільські бібліотеки) та 3 – Полонського району (Микулинська, Москвитянівська та Сасанівська сільські бібліотеки).

Рішенням № 7 восьмої позачергової сесії Грицівської селищної ради VІІ скликання від 13 червня 2018 року було вирішено створити центральну бібліотеку. Функції центральної бібліотеки закріплено за Грицівською селищною бібліотекою, а сільські бібліотеки реорганізовано у філії.

До послуг користувачів Грицівської селищної бібліотеки: абонемент для дошкільнят та школярів; абонемент для дорослих; читальний зал з доступом до мережі Інтернет (1 ноутбук та 4 комп’ютери); краєзнавчий музей «Духовне джерело Грицева» (з 2002 року); кімната-музей бібліотечної справи в Грицеві «Кімната бібліотечного раритету» (з 2012 року); «Бібліотечна Ігротека» – кімната з настільними іграми для дітей створена працівниками бібліотеки за підтримки волонтерів та небайдужих грицівчан і гостей, яка почала діяти з 1 червня 2018 року. Книжковий фонд переведено на УДК.

Сільські філії повністю переформатували бібліотечний простір своїх бібліотек: створені дитячі простори та краєзнавчі куточки, змінено формат книжкових виставок, книжковий фонд переведено на УДК. В 2019 році дві сільські бібліотеки переведені в інші приміщення: Лотівська сільська бібліотека в приміщення бувшої початкової школи, де займає одну кімнату, яка відремонтована та має пічне опалення; Микулинська сільська бібліотека переведена в приміщення сільської ради, де займає кімнату в 45 м. кв. З жовтня 2019 року тимчасово призупинила свою діяльність Москвитянівська сільська бібліотека. Поновлення діяльності заплановано після закінчення карантину.

Протягом десяти років діє веб-сайт Грицівської селищної бібліотеки: http://biblio.grytsiv.km.ua та сторінка у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/vgrabarcuk

Грицівська селищна бібліотека реалізувала 37 проєктів (1999 – 2019 рр.), що є потужним кроком до статусу сучасної, успішної, інноваційної бібліотеки.

Постійно покращуються комфортні умови для користувачів.

Бібліотеки Грицівської ОТГ – осередок інформації та інтелектуального, духовного, морального, естетичного і національно-патріотичного розвитку сучасних громадян. Діяльність Грицівської селищної бібліотеки та філій спрямована на виконання основних напрямків роботи бібліотеки.

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com