Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Територіальні громади Хмельницької областіКитайгородська сільська територіальна громада

мапа
Китайгородська сільська територіальна громада

Китайгородська сільська територіальна громада утворена у 2015 році, до якої увійшло 6 бібліотек сіл: Демшин, Дерев’яне, Калачківці, Колодіївка, Вихватнівці, Рогізна.

Книгозбірні Китайгородської сільської територіальної громади організовують роботу, виходячи із соціальних та життєвих потреб кожного члена громади. В бібліотеках проводяться тематичні вечори, зустрічі з діячами культури, презентації книг за участю авторів та багато інших соціокультурних заходів. Для змістовного дозвілля читацького активу функціонують любительські об’єднання та клуби за інтересами.

В усіх бібліотеках громади створені та діють куточки регіональної інформації, які надають допомогу учням, вчителям, батькам. Актуальними є питання бібліотечного краєзнавства, популяризації побуту, традицій та звичаїв нашого народу, а також виховання у користувачів інтересу до своєї малої батьківщини.

Особлива увага приділяється вивченню і задоволенню потреб користувачів, посиленню дієвості активних форм і методів роботи з користувачами різних вікових та соціальних категорій.

Соціокультурна діяльність бібліотек висвітлюється на сайті відділу освіти, культури, спорту і туризму Китайгородської сільської ради.

Створені сторінки сільських бібліотек у соціальній мережі «Фейсбук»:
Китайгородська сільська територіальна громада Китайгородська сільська територіальна громада Китайгородська сільська територіальна громада Китайгородська сільська територіальна громада Китайгородська сільська територіальна громада

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com