Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Територіальні громади Хмельницької областіСлавутська міська територіальна громада

мапа
Старокостянтинівська міська територіальна громада

Славутська міська територіальна громада утворена рішенням Славутської міської ради № 2-33/2018 від 18.09.2018 року «Про добровільне приєднання до територіальної громади міста обласного значення сіл Варварівка та Голики».

Бібліотечне обслуговування жителів Славутської міської громади здійснює 3 бібліотеки: Славутська міська бібліотека для дорослих, Славутська міська бібліотека для дітей та Голицька сільська бібліотека. Центральної бібліотеки громади не створено.

Бібліотеки виступають центрами задоволення потреб користувачів, а також посередниками між місцевими органами самоврядування та читачами. З метою привернення уваги до читання та полегшення пошуку необхідних видань в бібліотеках громади оформляються книжкові виставки, проводяться соціокультурні заходи.

Важливою формою роботи бібліотек є діяльність клубів за інтересами при бібліотеках, що сприяють розвитку творчої самореалізації особистості за різноманітними напрямками.

Славутська міська бібліотека для дорослих, Славутська міська бібліотека для дітей та Голицька сільська бібліотека мають 8 комп’ютерів та 1 ноутбук з доступом до мережі «Інтернет». У 2020 році бібліотека отримала перемогу у Громадському бюджеті. Проєкт мав назву «Створення інформаційно-комунікаційного майданчика» та сприяв купівлі нової комп’ютерної техніки.

Соціокультурна діяльність висвітлюється на сайтах:

Славутська міська бібліотека для дорослих;

Славутська міська бібліотека для дітей.

Створені сторінки у соціальній мережі «Фейсбук»:

Славутська міська бібліотека для дорослих;

Славутська міська бібліотека для дітей;

Голицька сільська бібліотека Славутської МТГ.Старокостянтинівська міська територіальна громада Старокостянтинівська міська територіальна громада Старокостянтинівська міська територіальна громада Старокостянтинівська міська територіальна громада
Старокостянтинівська міська територіальна громада Старокостянтинівська міська територіальна громада Старокостянтинівська міська територіальна громада Старокостянтинівська міська територіальна громада
Старокостянтинівська міська територіальна громада Старокостянтинівська міська територіальна громада Старокостянтинівська міська територіальна громада Старокостянтинівська міська територіальна громада

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com