Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Територіальні громади Хмельницької областіНетішинська міська територіальна громада

мапа
Нетішинська міська територіальна громада

Нетішинська міська об'єднана територіальна громада утворена 31 травня 2019 року шляхом приєднання Старокривинської сільської ради Славутського району до Нетішинської міської ради. До складу громади входять місто Нетішин і 2 села: Новий Кривин і Старий Кривин.

З січня 2020 року до складу КЗ «Публічна бібліотека Нетішинської міської об’єднаної територіальної громади» входять: центральна публічна бібліотека, бібліотека-філія № 1 для дітей, бібліотека-філія № 2 для юнацтва, бібліотека-філія № 3, бібліотека-філія № 4, бібліотека-філія № 5 с. Старий Кривин.

6 бібліотек Нетішинської міської ТГ комп’ютеризовані та мають доступ до інтернету, а також оснащені технічними засобами.

Бібліотеки міста функціонують для якісного та оперативного обслуговування всіх категорій користувачів, забезпечення потреб їх в отриманні інформації.

До послуг користувачів універсальний книжковий фонд, який налічує майже 82 тис. примірників, серед них: книги, періодичні видання, аудіовізуальні матеріали, видання історичної, науково-популярної, довідкової та художньої літератури.

У центральній публічній бібліотеці, бібліотеці-філії № 2 для юнацтва, бібліотеці-філії № 3 діють Пункти доступу громадян до офіційної інформації органів влади (ПДГ). У центральній міській бібліотеці діє Інформаційний пункт електронних послуг (ІПЕП), які забезпечують вільний доступ користувачів бібліотек до інформації органів державної влади та місцевого самоврядування, надають можливість впливати на законодавчий процес та формують навики роботи з мережевими ресурсами органів влади та управління.

До послуг користувачів система каталогів і картотек, електронні повнотекстові та бібліографічні бази даних.

У бібліотеках можна: отримати літературу додому; попрацювати у читальній залі та пункті вільного доступу до інтернету; отримати довідку про наявність видань по телефону; скористатися інформаційними ресурсами інтернету та безкоштовним Wi-Fi; отримати довідки з різних галузей знань з використанням традиційних та електронних ресурсів бібліотеки; відвідати літературно-музичні вечори, тематичні заходи; взяти участь в роботі літературного об’єднання, зустрітися з творчими людьми.


Бібліотеки надають послуги з використанням інформаційних технологій:

  • покращення навичок роботи у мережі «Інтернет»;
  • спілкування з рідними та друзями в соціальних мережах, «Skype»;
  • замовлення квитків на літак, потяг, автобус, концерт у будь-якому куточку світу;
  • покупки через інтернет товарів, які відсутні у місцевих магазинах;
  • виконання школярами та студентами домашніх завдань і творчих проєктів;
  • користування електронними підручниками.

З метою популяризації української книги та читання Центральна публічна бібліотека вже не один рік проводить багато заходів-зустрічей та презентацій нових видань українських та місцевих письменників і поетів, тижнів дитячої та юнацької книги (бібліотеки-філії № 1 та № 2 для дітей та юнацтва), Літніх читань (в усіх бібліотеках міста). За межами бібліотек дітям проводять ігри, вікторини, бібліошоу, акції, розминки, конкурси та ін. Для людей похилого віку та з обмеженими можливостями проводять: години спілкування, літературні читання під відкритим небом, огляди книг та періодики.

У бібліотеках міської ТГ для змістовного дозвілля діють 4 клуби за інтересами різного спрямування: «Натхнення», «Світлячок», «Правознавець», «Чарівниця».

Свою діяльність бібліотеки КЗ «Публічна бібліотека Нетішинської міської ТГ» висвітлюють на вебресурсах та сторінках у соціальних мережах.

Сайти:

Фейсбук:


Нетішинська міська територіальна громада Нетішинська міська територіальна громада Нетішинська міська територіальна громада
Нетішинська міська територіальна громада Нетішинська міська територіальна громада Нетішинська міська територіальна громада
Нетішинська міська територіальна громада

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com