Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

ОТГ Хмельницької областіПолонська міська ОТГ

мапа

На підставі рішення 64-ї сесії І скликання Полонської міської ради «Про реорганізацію Воробіївської сільської ради Полонського району, Кустовецької сільської ради Полонського району шляхом приєднання до Полонської міської ОТГ Полонського району» від 14 грудня 2018 року № 22 до центральної бібліотеки з 1 січня 2019 року приєднано 2 бібліотеки-філії: с. Воробіївка та Кустівці.


Бібліотечне обслуговування жителів Полонської ОТГ здійснюють 17 бібліотек. З них: 1 – ЦБ, 1 – бібліотека для дітей, 2 – міські філії та 15 – сільських філій.

В бібліотеках ОТГ налічується 27 ПК, з яких 23 мають доступ до мережі Інтернет. Комп’ютеризовано 9 бібліотек, підключено до мережі Інтернет – 6, з яких 4 – у сільській місцевості. Загальний бібліотечний фонд по ОТГ на 1.01.2019 року становить 174 955 одиниць.

У 2018 році команда центральної бібліотеки взяла участь у конкурсі проєктів «Підтримка ініціатив із застосування принципів універсального дизайну та доступності», проведеного в рамках Спільної Програми «Сприяння інтеграційній політиці та послугам для людей з інвалідністю в Україні», що впроваджується Програмою розвитку ООН у співпраці з Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) та Міжнародною організацією праці (МОП). За результатами конкурсного відбору центральна бібліотека Полонської міської ради ОТГ увійшла в десятку переможців з проєктом «Доступна бібліотека». Ідея проєкту полягає у забезпеченні доступу до знань, інформації, комунікації та дозвілля для людей з порушенням зору та інших маломобільних груп через обладнання бібліотеки, а також у розробці моделі доступної бібліотеки. У рамках проєкту на базі Полонської центральної бібліотеки відкрито тифлостудію «Окуляр».Полонська бібліотека міської ради ОТГ в мережі:

сайт Facebook


Полонська бібліотека для дітей в мережі:

сайт


Великокаленицька сільська бібліотека-філія в мережі:

Блог Facebook


Новоселицька сільська бібліотека-філія в мережі:

Блог Facebook


Прислуцька сільська бібліотека-філія в мережі:

Блог Facebook


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com