Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Територіальні громади Хмельницької областіГаннопільська селищна територіальна громада

мапа
Ганнопільська сільська територіальна громада

Ганнопільська сільська територіальна громада утворена 13 серпня 2015 року. До її складу увійшли 16 населених пунктів, на території яких діє 7 бібліотек (Ганнопіль, Малий Скнит, Понора, Клепачі, Киликиїв, Довжки, Великий Скнит).

Книгозбірні співпрацюють з сільськими будинками культури, школою, сільською радою та є посередниками між місцевою владою та жителями громади.

Завдання, які поставлені перед бібліотеками, спрямовані на посилення їх ролі як важливого культурного та інформаційного центру. Вони є місцем, де можна поспілкуватися, висловити свою думку та поповнити свої знання. Постійно ведеться робота з популяризації світової, краєзнавчої літератури, оформляються книжкові полиці з новими надходженнями, проводяться соціокультурні заходи.

У бібліотеках громади діють 5 об’єднань за інтересами, що є однією із форм диференційованої роботи з читачами різної вікової категорії.

Бібліотеки сіл Малий Скнит, Понора, Великий Скнит, Клепачі в рамках проєкту «Дія. Цифрова освіта» отримали 4 комп’ютери та входять до мережі Хабів цифрової освіти.


Для висвітлення діяльності створена сторінка у соціальній мережі «Фейсбук»:Ганнопільська сільська територіальна громада Ганнопільська сільська територіальна громада Ганнопільська сільська територіальна громада

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com