Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Територіальні громади Хмельницької областіЧорноострівська селищна територіальна громада

мапа
Чорноострівська селищна територіальна громада

13 серпня 2015 року утворено Чорноострівську селищну територіальну громаду. До її складу увійшли 20 населених пунктів.

Рішенням сесії Чорноострівської селищної ради від 2 жовтня 2019 р. на базі Хмельницької центральної районної бібліотеки створено центральну бібліотеку громади – Комунальний заклад «Центральна бібліотека Чорноострівської селищної ради» з сільськими бібліотеками-філіями. Мережа бібліотек громади складає 7 закладів: центральна бібліотека та філії – Антонівська, Грузевицька, Осташковецька, Педосівська, Рідкодубська, Ставчинецька.

Чорноострівська селищна територіальна громада

Комунальний заклад «Центральна бібліотека Чорноострівської селищної ради» є культурним осередком громади, постійно займає активну позицію у соціумі. Це вчасно і доступно подана інформація громадянам, можливість відвідати різні соціокультурні заходи, мистецькі зустрічі із творчими людьми та майстер-класи. Це центр задоволення потреб громадян у публічній інформації, інформаційний посередник між владою та громадою.

На базі Центральної бібліотеки діє Туристично-інформаційний центр «Чорний Острів», де можна отримати інформацію про туристичні локації у громаді, а також відвідати театралізовані екскурсії.

Чорноострівська селищна територіальна громада

Комунальний заклад «Центральна бібліотека Чорноострівської селищної ради» має 15 комп’ютерів з доступом до мережі «Інтернет», 5 – для користувачів, 13 одиниць копіювально-розмножувальної техніки, а також укомплектована мультимедійним обладнанням (проектор, екран).

Соціокультурна діяльність бібліотечних закладів та КЗ «Центральна бібліотека Чорноострівської селищної ради» висвітлюється на сайті Чорноострівської селищної ради у розділі Події


У соціальній мережі «Фейсбук» створена групата сторінка

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com