Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

ОТГ Хмельницької областіСудилківська сільська ОТГ

мапа

Судилківську територіальну громаду створено 01.01.2017 року. До Судилківської ОТГ увійшли бібліотеки сіл: Судилків (дитяча та доросла бібліотеки), Білокриниччя, Лозично, Вовківці, Хролин, Травлин, В. Медведівка, Серединці, Городище, Пашуки, Поляна, Новичі.

Центральної бібліотеки в громаді немає, є відділ культури та освіти.

Зміни в новоствореній ОТГ поки що незначні, громада знаходяться в стадії формування. У Судилківській бібліотеці зроблена нова електромережа і косметичний ремонт. З вересня місяця 2016 року дитячу бібліотеку було перенесено в читальний зал бібліотеки для дорослих. Проведено електричне опалення – встановлено 4 керамічні електричні обігрівачі та ремонтні роботи покрівлі у Травлинській бібліотеці. У бібліотеці є 2 комп’ютери, пілключені до мережі Інтернет та 1 комп’ютер у бібліотеці с. Вовківці.

Завдяки спільній співпраці Шепетівської Центральної районної бібліотеки та Судилківської ОТГ Судилківська сільська бібліотека активніше стала надавати своїм користувачам он-лайн послуги. Цьому посприяло урочисте відкриття 23.05. 2017 року в Судилківській сільській бібліотеці Пункту Європейської Інформації, метою якого є популяризація європейських цінностей та ідей євроінтеграції серед місцевих громад. Заключено угоду з Шепетівським місцевим центром з надання Безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД) 20.07. 2017р. про консультування жителів Судилківської громади в мережі Skype.


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com