Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

ОТГ Хмельницької областіАнтонінська селищна ОТГ

мапа
Гуменецька сільська ОТГ

Антонінська громада утворена 1 січня 2018 року внаслідок об’єднання 1 селищної та 6 сільських рад.

Бібліотечне обслуговування жителів Антонінської ОТГ забезпечують 8 бібліотек: Антонінська публічна бубліотека (дитячий та дорослий відділи), Васьківчицька, Великомедведівська, Великоорлинська, Великосалиська, Закриницька, Терешківська, Криворудківська сільська бібліотека.

Особлива увага у діяльності бібліотек громади приділяється таким основним напрямкам:


  • виконання основних показників роботи та залучення нових користувачів до бібліотек і читання;
  • співробітництво з органами місцевої влади та самоврядування;
  • сприяння позитивному іміджу бібліотек, розвиток реклами бібліотек та розширення їх послуг;
  • удосконалення довідково-інформаційної діяльності;
  • проведення різноманітних соціокультурних заходів.

Також робота бібліотек Антонінської ОТГ направлена на посилення ролі бібліотек, як важливого культурного та інформаційного центру, центру духовної культури і популяризації загальнолюдських цінностей.

Гуменецька сільська ОТГ

Завдання, які поставлені перед бібліотеками громади – розширення бібліотечних функцій та подальша спеціалізація роботи бібліотек.

В усіх бібліотеках громади постійно ведеться робота з популяризації творів національної та світової літератури, культури, духовності, оформляються книжкові полиці новими книгами, тематичними виставками літератури.

Особлива увага приділяється вивченню і задоволенню потреб користувачів, посиленню дієвості активних форм і методів роботи з користувачами різних вікових та соціальних категорій. У зв’язку із цим у бібліотеках функціонують 4 клуби за інтересами різного тематичного спрямування, які покликані задовольняти читацькі інтереси в напрямках краєзнавства, духовності та естетики, розвитку дитячих творчих здібностей тощо.

Бібліотеки громади зосереджують свою увагу на роботі з дітьми та юнацтвом, особливо на розвитку особистості, здатної самостійно мислити, на проблемах соціалізації молоді, питаннях правового, екологічного та естетичного виховання, а також популяризації здорового способу життя, вивченню історії краю.

Посилений внесок бібліотеки Антонінської ОТГ вносять в забезпечення інформаційного простору, освітнього процесу тощо.

Серед перспективних завдань працівників бібліотек: розширення Інтернет- послуг, безперервна самоосвіта, постійне підвищення інформативності за допомогою соціальних мереж, залучення до проєктної діяльності.

Свою діяльність бібліотеки Антонінської громади висвітлюють на сайті Антонінської громади (http://antoninska.gromada.org.ua/).
Сторінку у Facebook має Антонінська публічна бібліотека
Facebook
 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com