Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Територіальні громади Хмельницької областіСтаросинявська селищна територіальна громада

мапа
Старосинявська селищна територіальна громада

Старосинявська селищна територіальна громада утворена 13 серпня 2015 року шляхом об'єднання всіх сільських і селищних рад Старосинявського району. До складу громади входять 45 населених пунктів – 1 смт і 44 села. Населення громади – 19 875 мешканців.

Старосинявська селищна територіальна громада

27 вересня 2021 року 16 сесією Старосинявської селищної ради прийнято рішення № 22-16/2021 «Про зміну назви Старосинявської централізованої бібліотечної системи», відповідно до якого змінено назву на комунальний заклад «Старосинявська центральна бібліотека Старосинявської селищної ради», затвердивши Статут у новій редакції.


Старосинявська селищна територіальна громада

В структуру КЗ «Старосинявська центральна бібліотека» входить 21 публічна бібліотека: Старосинявська бібліотека для дітей та 20 сільських бібліотек-філій сіл Адампіль, Бабино, Заставці, Залісся, Мисюрівка, Лисанівці, Паньківці, Мшанець, Нова Синявка, Пишки, Паплинці, Пасічна, Гречана, Олексіївка, Пилявка, Сьомаки, Харківці, Цимбалівка, Іванківці, Йосипівка.

Старосинявська центральна бібліотека є головною бібліотекою та організаційно-методичним центром для всіх бібліотек-філій територіальної громади. Методичну діяльність здійснює методично-бібліографічний відділ бібліотеки. ЦБ має єдиний бібліотечний фонд з централізованим комплектуванням та обробкою документів.

Старосинявська селищна територіальна громада

Основним завданням центральної бібліотеки є забезпечення права громадян на доступ до інформації, здійснення сервісного обслуговування користувачів шляхом надання широкого спектру бібліотечних інформаційних послуг з метою розповсюдження знань та інформації, розкриття культурних надбань, вирішення соціально-економічних та соціокультурних завдань, що сприятимуть успішному розвитку особистості. Традиційно в бібліотеках громади проводяться заходи до державних свят та історичних подій.


У межах проєкту «Дія. Цифрова освіта» Старосинявська центральна бібліотека, Старосинявська бібліотека для дітей, Адампільська, Олексіївська, Пасічнянська бібліотеки-філії зареєструвалися як Хаби цифрової освіти та навчають жителів громади цифровій грамотності, надають електронні послуги.

Старосинявська селищна територіальна громада

Інформація про діяльність бібліотек висвітлюється на вебсайтах:


Instagram:


Фейсбук:


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com