Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

ОТГ Хмельницької областіКрасилівська міська ОТГ

мапа

У січні 2018 року у Красилівському районі пройшла децентралізація, наслідком чого було створення Красилівської міської ОТГ. У січні 2019 року до громади приєдналася Чернелівська сільська рада, а у 2020 році – Лагодинецька.

Бібліотечне обслуговування жителів громади здійснює 12 бібліотек: Центральна бібліотека Красилівської міської ради; Бібліотека для дітей; міська бібліотека, що обслуговує дітей; Волицька, Дружненська, Заставківська, Кульчинківська, Лагодинецька, Мончинецька, Чепелівська, Чернелівська сільські бібліотеки. Бібліотекар Волицької сільської бібліотеки обслуговує жителів сіл Дубище (бібліотечний пункт) та Наводубище (книгоношення). Бібліотекар с. Чернелівка обслуговує жителів с. Моньки (книгоношення).

Майже всі бібліотеки громади (крім Мончинецької та Лагодинецької сільських бібліотек) забезпечені комп’ютерною технікою та надають Інтернет- послуги своїм відвідувачам. Всього по громаді 21 комп’ютер, з доступом до мережі Інтернет – 17.

Забезпечити рівноправний для всіх доступ до інформації – головна мета Центральної бібліотеки Красилівської міської ради. Соціокультурна робота бібліотек проводиться з різних напрямків та спрямована на задоволення потреб користувачів у освіті та самоосвіті, професійному вдосконаленні, розширенню світогляду, духовному, естетичному розвитку. Ця діяльність, спрямована на створення умов для найбільш повного розвитку, самоствердження і самореалізації особистості та групи (студії, гуртки, аматорські об'єднання, клуби за інтересами) у сфері дозвілля. В бібліотеках громади працюють 11 клубів за інтересами за різними напрямками та для різних категорій користувачів.

Свою діяльність Центральна бібліотека Красилівської міської ради висвітлює на блозі http://krasylivbiblioteka.blogspot.com/ та сторінках мережі Facebook. https://www.facebook.com/214022658972897/about/


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com