Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Територіальні громади Хмельницької областіСтарокостянтинівська міська територіальна громада

мапа
Старокостянтинівська міська територіальна громада

Рішенням міської ради від 28 листопада 2022 року № 35/15/VIII «Про затвердження Статуту комунального закладу культури «Централізована бібліотечна система» Старокостянтинівської міської ради в новій редакції» створено комунальний заклад культури «Централізована бібліотечна система» Старокостянтинівської міської ради, який об’єднує 30 публічних бібліотек Старокостянтинівської міської територіальної громади. Методичне керівництво бібліотеками громади здійснює центральна бібліотека.

Основним завданням бібліотек громади є забезпечення права громадян на доступ до інформації, здійснення сервісного обслуговування користувачів шляхом надання широкого спектру бібліотечних та інформаційних послуг.

Станом на 01.01.2023 року в ЦБС є в наявності 39 комп’ютерів та 18 одиниць копіювально-розмножувальної техніки, 36 комп’ютерів підключено до мережі «Інтернет».

2017 – 2019 рр. – Центральна районна бібліотека спільно з ГО «Старокостянтинів небайдужий» працювала над реалізацією проєкту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (оголошений Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)).

2020 рік – отримано диплом з відзнакою від #USAID #PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬС за активну участь у проєкті ПУЛЬС.

У 2020 році центральна бібліотека стала партнерським хабом проєкту «Дія. Цифрова освіта» та учасником Програми поповнення фондів публічних бібліотек від Українського інституту книги (надійшло 827 прим. книг на суму 104 тис. грн).


Діяльність бібліотек системи висвітлюється на сайтах, блогах та сторінках в соціальній мережі «Фейсбук».

Вебсайти:
Блог:
Сторінки в соціальній мережі «Фейсбук»:
Старокостянтинівська міська територіальна громада Старокостянтинівська міська територіальна громада Старокостянтинівська міська територіальна громада Старокостянтинівська міська територіальна громада

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com