Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Територіальні громади Хмельницької областіСолобковецька сільська територіальна громада

мапа
Солобковецька сільська територіальна громада

Солобковецька сільська територіальна громада утворена в 2017 році з центром у с. Солобківці. До її складу входять 10 населених пунктів: Андріївка, Глушківці, Глушковецьке, Корначівка, Майдан-Морозівський, Проскурівка, Слобідка-Глушковецька, Солобківці, Стріхівці, Тарасівка.

До складу територіальної громади увійшло 6 бібліотек: 1 Центральна бібліотека та 5 сільських бібліотек-філій сіл Грушківці, Стріхівці, Проскурівка, Корначівка, Тарасівка. До складу основних бібліотек входить 1 клуб-бібліотека в с. Слобідка-Глушковецька.

Солобковецька сільська територіальна громада

6 бібліотек Солобковецької громади оснащені 10 комп’ютерами, які під’єднані до мережі «Інтернет».

Солобковецька сільська територіальна громада

Книгозбірні територіальної громади тісно співпрацюють з місцевими органами влади і є посередниками між владою і читачами. Вони виконують найважливішу функцію – задовольняють потреби користувачів в оперативній та новій інформації. Інформаційні книгозбірні є осередком суспільно-політичного життя територіальної громади, місцем зустрічі талановитих людей, різноманітних книжково-ілюстративних виставок, тематичних переглядів, творчих виставок декоративно-прикладного мистецтва.

В бібліотеках діє 4 клуби за інтересами різноманітних спрямувань, що дозволяють читачам змістовно проводити своє дозвілля.

Солобковецька сільська центральна бібліотека та бібліотеки-філії сіл Проскурівка, Стріхівці, Корначівка стали офіційними хабами Національного проєкту «Дія. Цифрова освіта», де жителі можуть навчатися та підвищувати свою цифрову грамотність. У рамках даного проєкту по 2 комп’ютери отримали бібліотеки-філії (с. Корначівка та с. Тарасівка).


Свою діяльність бібліотеки громади висвітлюють на сторінках у соціальній мережі «Фейсбук»:
 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com