Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Територіальні громади Хмельницької областіНаркевицька селищна територіальна громада

мапа
Наркевицька селищна територіальна громада

Наркевицька селищна територіальна громада утворена 25 жовтня 2015 року. До неї увійшло 16 населених пунктів (смт Наркевичі, с. Баглаї, Березина, Бубнівка, Глядки, Дзеленці, Копачівка Друга, Кущівка, Личівка, Новоленськ, Пахутинці, Сергіївка, Трительники, Чернява, Шмирки, Юхимівці).

Обслуговування жителів здійснює бібліотечна мережа, що налічує 7 бібліотек, з них: Наркевицька міська бібліотека та 6 сільських (Бубнівська, Пахутинецька, Трительницька, Глядківська, Шмирківська, Юхимовецька), з них 4 бібліотечних пункти (Баглаї, Сергіївка, Чернява, Новоленськ).

Наркевицька селищна територіальна громада

Одним з головних завдань бібліотек залишається забезпечення якісного обслуговування користувачів. Для привернення уваги жителів громади та їх зацікавлення до читання проводяться соціокультурні заходи, акції, книжкові виставки, організовуються круглі столи.

4 бібліотеки Наркевицької селищної територіальної громади забезпечені 6 комп’ютерами, з них 5 комп’ютерів мають доступ до мережі «Інтернет».

Бібліотеки сіл Трительники та Глядки увійшли до мережі Хабів цифрової освіти та отримали 4 комп’ютери в рамках проєкту «Дія. Цифрова освіта».


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com