Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

ОТГ Хмельницької областіГородоцька міська ОТГ

мапа

Городоцька міська ОТГ створена у 2017 році. Бібліотечне обслуговування жителів громади здійснюють 24 бібліотеки: Городоцька центральна бібліотека, Городоцька бібліотека для дітей, Городоцька міська бібліотека та 21 сільська бібліотека (сіл: Борщівка, Балакири, Великий Карабчіїв, Велика Яромирка, Велика Левада, Жищинці, Завадинці, Кузьмин, Купин, Лісогірка, Мудриголови, Нове Поріччя, Пільний Олексинець, Підлісний Олексинець, Радковиця, Скіпче, Стара Пісочна, Сирватинці, Турчинці, Тростянець, Чорниводи). Для жителів населених пунктів, де відсутні бібліотеки, обслуговування жителів здійснюють 4 бібліотечні пункти.

13 бібліотек надають сучасні інтернет-послуги, загалом для користувачів – 45 комп’ютерів.

Для організації змістовного дозвілля бібліотеками проводяться змістовні заходи, діє 16 клубів за інтересами для різних цільових аудиторій.

Центральна бібліотека Городоцької об’єднаної територіальної громади взяла участь в проєкті «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» в рамках програми Пульс. В рамках проєкту проведено бібліотекою: круглий стіл «Бібліотека і влада: грані співпраці» за участі бібліотечних працівників та представників органів самоврядування сіл громад; онлайн-зустріч Городоцької та Сатанівської громад «Переваги децентралізації»; молодіжнаа вечірка «Подай ідею – зміни громаду», участь у заході взяв мер міста Городок Василь Підлісний; створення та презентація інформаційного кутка «Моя громада, мій добробут».

Висвітлення інформації про діяльність бібліотек здійснюється через веб-сайти, блоги, сторінки в соціальних мережах.

Центральна бібліотека Городоцької міської ради


сайт блог Facebook

Городоцька районна бібліотека для дітей

сайт Facebook

Великолевадська сільська бібліотека

блог Facebook

Великояромирська сільська бібліотека

Facebook

Жищинецька сільська бібліотека

блог

Завадинецька сільська бібліотека

блог Facebook

Кузьминська сільська бібліотека

Facebook

Лісогірська сільська бібліотека

блог

Новопорічанська сільська бібліотека

блог Facebook

Чорниводська сільська бібліотека

блог
 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com