Закрити
фото
logo

 
Бібліотека українського воїна Збережи довкілля Щодо неприйнятності ідей федералізації України
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library@ounb.km.ua
 
X

Пошук по сайту

ОТГ Хмельницької областіПонінківська селищна ОТГ

мапа
Понінківська ОТГ

До Понінківської селищної об’єднаної територіальної громади ввійшли 6 населених пунктів Понінка, Буртин, Новаки, Лісне, Липівка, Лодзянівка в яких діють три бібліотеки: Понінківська міська бібліотека для дорослих, Понінківська міська бібліотека для дітей та Буртинська сільська бібліотека.

За 2016 рік до бібліотек Понінківської ОТГ надійшло 371 прим. друкованої продукції. Передплатили періодичних видань на суму 6312 грн.

У 2016 році в Буртинській сільській бібліотеці були встановлені нові вікна, придбано принтер з кольоровим друком на суму 5000 грн., для Понінківської міської бібліотеки для дітей придбано порохотяг на суму 4343 грн.

18 серпня 2017 року двадцять третьою сесією першого скликання Понінківської селищної ради було прийняте рішення утворити Публічну бібліотеку Понінківської селищної ради. 29 серпня 2017 року Публічна бібліотека Понінківської селищної ради зареєстрована як юридична особа. Згідно із статутом бібліотеки до її складу входять Публічна бібліотека Понінківської селищної ради, Понінківська бібліотека для дітей та Буртинська сільська бібліотека.

Понінківська ОТГ

У 2017 році бібліотеки ОТГ передплатили періодичних видань на суму понад 3970 грн., на ІІ півріччя 2017 року та на суму 5000 грн на І півріччя 2018 року. Отримано 210 примірників друкованої продукції. Проведено косметичний ремонт у приміщенні Публічної бібліотеки на суму 700 грн., придбано канцтоварів на суму 2100 грн., придбано м’які меблі – 2500 грн., 2 столи та подаровано 1 стелаж. У бібліотеці створено зону відпочинку. Буртинську сільську бібліотеку під’єднано до мережі Інтернет та придбано канцтовари на суму 1000 грн.

Понінківська ОТГ Понінківська ОТГ

Дуже гарно і змістовно у бібліотеках пройшла виставка художніх робіт місцевої художниці Ганни Стоян «Натхненна красою рідного краю», яку відвідали представники влади, освіти, культури та жителі громади. Спільно із працівниками соціальної служби ОТГ було проведено ряд заходів для дітей

Бібліотеки ОТГ приймають активну участь у житті громади. У 2017 році бібліотеки прийняли участь і здобули перемогу у третьому конкурсі мікро грантів ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли», за результатами, якого було облаштовано рекреаційну зону «Алея закоханих». Це зона де можна проводити бібліотечні літературні заходи в літній період. Публічна бібліотека має свій блог та сторінку у Фейсбук.


Ганнопільська сільська бібліотека в мережі:

блог Facebook


 

Сайт розробив: Гриняк Олександр
завідуючий відділом інформаційних технологій
Хмельницької ОУНБ
e-mail: cooler.green@gmail.com