Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Територіальні громади Хмельницької областіМеджибізька селищна територіальна громада

мапа
Меджибізька сільська територіальна громада

Меджибізька сільська територіальна громада утворена 13 серпня 2015 року шляхом об'єднання Меджибізької селищної ради та Волосовецької, Голосківської, Митковецької, Требуховецької, Шрубківської, Ярославської сільських рад. До складу громади входить 12 населених пунктів.

У грудні 2018 року рішенням Гуківської сільської ради на базі Гуківської сільської бібліотеки утворено Гуківську сільську публічно-шкільну бібліотеку, яка є головною бібліотекою громади. До структури бібліотеки входить шкільний відділ та нестаціонарні пункти обслуговування в селах Пукляки, П’ятничани, Мар’янівка, Жабинці, які створені на базі ліквідованих сільських бібліотек.

На базі Требуховецької сільської бібліотеки створили Меджибізьку публічну бібліотеку Меджибізької селищної ради з філіями.

В бібліотечній мережі Меджибізької громади функціонує 9 публічних бібліотек: центральна бібліотека громади – Меджибізька публічна бібліотека (с. Требухівці), Меджибізька міська бібліотека та сільські: Волосовецька, Голосківська, Лисогірська, Митковецька, Ставницька, Шрубківська, Ярославська.

Меджибізька сільська територіальна громада

Меджибізька публічна бібліотека – центр задоволення інформаційних потреб громадян у публічній інформації, інформаційний посередник між владою та громадою, соціокультурний центр. З метою привернення уваги до читання та популяризації книжкового фонду оформляються книжкові виставки, проводяться соціокультурні заходи.

Меджибізька сільська територіальна громада Меджибізька сільська територіальна громада

Для організації змістовного дозвілля жителів Меджибізької громади у бібліотеках створено клуби за інтересами різних напрямків для різних вікових категорій читачів. Заклади здійснюють інформаційну роботу для жителів населених пунктів, представників органів місцевого самоврядування, співпрацюють із освітніми закладами.

Соціокультурна діяльність бібліотек громади висвітлюється на сторінці мережі «Фейсбук»: Меджибізька публічна бібліотека.
 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com