Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Територіальні громади Хмельницької областіЛісовогринівецька сільська територіальна громада

мапа

Лісовогринівецька сільська територіальна громада утворена у 2015 році шляхом об’єднання Аркадієвецької, Гнатовецької, Лісовогринівецької, Пашковецької, Печеськівської, Стуфчинецької, Терешовецької та Шпичинецької сільських рад Хмельницького району. До її складу увійшли 14 населених пунктів.

До Лісовогринівецької громади входить 8 сільських бібліотек: Аркадієвецька, Гнатовецька, Лісовогринівецька, Печеськівська, Пашковецька, Стуфчинецька, Терешовецька, та Шпичинецька сільські бібліотеки.

Робота книгозбірень спрямована на виховання культури читання, виявлення і розвиток читацьких інтересів, інформування користувача про нові надходження літератури, задоволення попиту та допомога у виборі і роботі з книгою.

Для змістовного дозвілля читачів працює 3 клуби за інтересами на базі Лісовогринівецької, Стуфчинецької та Терешовецької сільських бібліотек.

В бібліотеках громади є 17 комп’ютерів, 9 з яких підключено до мережі «Інтернет», 3 бібліотеки (Аркадієвецька, Печеськівська, Лісовогринівецька) отримали 6 комп’ютерів в рамках проєкту «Дія. Цифрова освіта».

Всю соціокультурну роботу бібліотеки Лісовогринівецької сільської територіальної громади висвітлюють на сторінках у соціальній мережі «Фейсбук»:

Лісовогринівецька бібліотека.

Стуфчинецька бібліотека.

Пашковецька бібліотека.

Шпичинецька бібліотека. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com