Закрити
фото
logo

 
Бібліотека українського воїна Збережи довкілля Щодо неприйнятності ідей федералізації України
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library@ounb.km.ua
 
X

Пошук по сайту

ОТГ Хмельницької областіДунаєвецька міська ОТГ

мапа
Дунаєвецька ОТГ

За результатами проведеної, наприкінці 2015 року у Дунаєвецькому районі децентралізації, район поділився на три об’єднаних громади: Дунаєвецьку міську, Дунаєвецьку селищну та Маківську сільську.

Відповідно до рішень сесії Дунаєвецької районної ради та Дунаєвецької міської ради Дунаєвецьку районну бібліотеку було передано у власність Дунаєвецької міської ради та змінено назву. Окрім того, розпорядженням голови Дунаєвецької міської ради від 05.01.2016 року №9-/2016-р «Про переведення працівників закладів культури», на баланс Дунаєвецької міської бібліотеки було передано 20 сільських бібліотек Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади, в результаті чого утворилося єдине структурно-цілісне утворення.

Повна назва установи – комунальна установа Дунаєвецької міської ради «Дунаєвецька міська бібліотека», скорочена - КУ ДМР «Дунаєвецька міська бібліотека».


Дунаєвецька ОТГ

До комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Дунаєвецька міська бібліотека» входять 1 міська та 20 сільських бібліотек: ( Мушкутинці, Гірчична, Вихрівка, Ганнівка, Нестерівці, Зеленче, Залісці, Чаньків, Голозубинці, Великий Жванчик, Раченці, Лисець, Сокілець, Миньківці, Велика Кужелова, Мала Кужелівка, Іванківці, Велика Побійна, Гута-Яцковецька, Кривчик).


Дунаєвецька ОТГ

Значно покращилася за 2016-2017 рік матеріально-технічна база бібліотек Дунаєвецької ОТГ. Поповнилися книжкові полиці новими книгами, у сільських бібліотеках з’явились 11 нових комп’ютерів, 10 принтерів та інша техніка. Потягом 2016-2017 рр. за кошти Дунаєвецької міської ради придбано принтери на суму 12000 грн. – 12 шт., комп’ютери та 1 ноутбук – 12 шт. на суму 73327 грн.. Придбано книги на суму 13300 грн. та господарські товари (фарба, побутова хімія, відра, лопати, люк та інше) – 6000 грн.

Було замінено 5 вікон на суму 34200 грн. та оплачено ремонтні роботи старих на суму – 5300 грн.

Використано 30942 грн. на підписку періодичних видань.

За кошти спеціального фонду установи було придбано: канцелярські товари на суму 8300 грн., статистичні щоденники роботи – 1602 грн.

Проведено водовідведення в установі на суму 31416 грн. Придбано 2 умивальники та 1 унітаз на суму – 2000 грн.

Проведено поточний ремонт стелі в приміщенні бібліотеки с.Кривчик на суму 5146 грн.

Дунаєвецька ОТГ

Одним із пріоритетних напрямків у роботі бібліотек Дунаєвецької громади є популяризація літератури, соціокультурна діяльність.

Незвичайна та цікава виставка-конкурс відбулася в Дунаєвецькій міській бібліотеці, а саме виставка котів - «Дунаєвецький Муркотун». На захід був запрошений справжній знавець своєї справи ветеринар-підприємець Олег Семенов, який надав поради та консультації господарям кішок та котів, приніс подарунки та буклети. Панувала неповторна позитивна енергетика, діти та дорослі обмінювалися думками, порадами, влаштували фотосесію із своїми улюбленцями.

Велику увагу працівники бібліотеки приділяють проблемам соціальної та культурної адаптації і реабілітації людей з певними вадами. Обслуговування цих категорій користувачів здійснюється у пільговому режимі, їм надається відповідна психологічна і моральна підтримка. Цей напрям роботи вже багато років поспіль є пріоритетним, і прикладом цього є давня дружба бібліотеки з центром ранньої соціальної реабілітації дітей- інвалідів «Надія» та із районним товариством інвалідів ВОІ СОІУ. Спільно із товариством інвалідів проведено заходи до Дня Матері, до Дня Святого Миколая, «Різдвяний калейдоскоп», майстер – клас «Святкова писанка».

Одним з найбільш поширених читацьких об’єднань у бібліотеках є клуби за інтересами. Понад 10 років при міській бібліотеці працює літературно-мистецька вітальня, де гостинно збирає цікавих та відомих людей як Дунаєвеччини так і з інших куточків нашої країни. У 2016 році, виходячи з побажань молодшої групи читачів (1 - 4 класи) та їх батьків, а також з ініціативи бібліотекарів, при міській бібліотеці організовано гурток «Майданчик дитячої творчості».

Для кожної бібліотеки громади патріотичний напрямок роботи був і залишається пріоритетним. З метою популяризації літератури по вихованню патріотизму та громадянства організовувались постійно діючі тематичні та персональні книжково-ілюстративні виставки, полички: «Воїнам АТО присвячується…», «Нові часи – нові герої», «Соборність та свобода в нашій країні» (Дунаєвецька міська бібліотека); «Бойова слава наших земляків» (Мушкутинецька сільська бібліотека); «Вклонімось мужності і героїзму» (Зеленченська сільська бібліотека).

До дня народження Тараса Григоровича Шевченка, працівники міської та сільських бібліотек підготували та провели Шевченківські читання біля пам’ятника Великому Кобзареві «Тарас Шевченко: вчора…сьогодні…завжди». Кожен із присутніх мав змогу прочитати той твір автора, який його особливо вразив.

Напередодні Дня вишиванки, працівники міської бібліотеки підготували сюрприз для мешканців громади – орнамент вишиванки, намальований на плитці на майданчику біля бібліотеки. Діти та дорослі з задоволенням фотографувалися на такому яскравому, національному фоні.

Дунаєвецька ОТГ Дунаєвецька ОТГ Дунаєвецька ОТГ

 

Сайт розробив: Гриняк Олександр
завідуючий відділом інформаційних технологій
Хмельницької ОУНБ
e-mail: cooler.green@gmail.com