Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

ОТГ Хмельницької областіНовоушицька селищна ОТГ

мапа

Рішенням сесії VII скликання Новоушицької селищної ради від 29 грудня 2015 р. «Про перейменування бюджетних установ та затвердження статутів в новій редакції» затвердили Статут Новоушицької ЦБС у новій редакції.

В результаті до мережі бібліотек Новоушицької ОТГ увійшли: центральна бібліотека ОТГ, бібліотека для дітей та 20 публічних бібліотек-філій: с. Березівка, с. Шебутинці, с. Браїлівка, с. Вільховець, с. Рудківці, с. Глібів, с. Заміхів, с. Івашківці, с. Капустяни, с. Косиківці, с. Куражин, с. Куча, с. Мала Стружка, с. Антонівка, с. Песець, с. Пилипківці, с. Пилипи Хребтіївські, с. Хребтіїв, с. Слобідка, с. Струга.

На даний час комп’ютеризовано лише 7 бібліотек. У інших бібліотеках ОТГ є 21 комп'ютер, 10 з яких – у сільських філіях. 17 – підключено до мережі Інтернет, 8 – у селі.

Центральна бібліотека здобула перемогу у проєкті ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (для бібліотек і ГО), метою якого є інформування громади про особливості місцевого самоврядування. Проведено два заходи, головна мета яких – залучення громадян до співпраці з органами місцевого самоврядування.

Більшість соціокультурних заходів проводяться у бібліотеках ОТГ в рамках засідань клубів за інтересами. При бібліотеках їх діє 27, які мають різне тематичне спрямування: сімейні, народознавчі, етнографічні, правові, літературні, профорієнтаційні, дозвіллеві, національно-патріотичні, природничо-екологічні, виробничі.

Збереження культурно-історичної спадщини українського народу здійснюється шляхом проведення краєзнавчо-пошукової роботи, створення ознайомчих туристичних маршрутів, народознавчих кімнат та експозицій, виставок декоративно-ужиткового мистецтва сіл, проведення етнографічних експедицій та свят обрядової творчості.Новоушицька центральна бібліотека в мережі:

Центральна бібліотека ОТГ має офіційний веб-сайт (https://bibliotekanu.jimdo.com/)та сторінку у соціальній мережі Facebook

(https://www.facebook.com/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%83%D1%88%D0%B8%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B0-%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-264555344000188).

сайт Facebook

У Facebook є також і 14 сторінок бібліотек-філіалів, де висвітлюється інформація про діяльність бібліотек.


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com