Закрити
фото
logo

 
Бібліотека українського воїна Збережи довкілля Щодо неприйнятності ідей федералізації України
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library@ounb.km.ua
 
X

Пошук по сайту

ОТГ Хмельницької областіНовоушицька селищна ОТГ

мапа
Новоушицька ОТГ

Рішенням сесії VII скликання Новоушицької селищної ради від 29 грудня 2015 р. «Про перейменування бюджетних установ та затвердження статутів в новій редакції» затвердили Статут Новоушицької ЦБС в новій редакції. До Новоушицької ОТГ ввійшли: центральна бібліотека, бібліотека для дітей, 26 публічних бібліотек-філій: с. Березівка, с. Шебутинці, с. Браїлівка, с. Бучая, с. Вільховець, с. Рудківці, с. Глібів, с. Заміхів, с. Жабинці, с. Івашківці, с. Капустяни, с. Глибочок, с. Косиківці, с. Куражин, с. Куча, с. Мала Стружка, с. Щебрівці, с. Отроків, с. Антонівка, с. Песець, с. Пилипківці, с. Пилипи Хребтіївські, с. Хребтіїв, с. Ставчани, с. Слобідка, с. Струга.

На даний час комп’ютеризовано лише 7 бібліотек: Новоушицька центральна бібліотека, бібліотека для дітей та 5 сільських (с. Куражин, с. Песець, с. Березівка, с. Куча, с. Мала Стружка). У бібліотеках ОТГ є 20 комп'ютерів, 10 з яких у сільських філіях. 16 підключено до Інтернету, 8 – у селі. З копіювально-розмножувальної техніки є: 8 принтерів (5 у селі), 6 сканерів (3 в селі), 2 багатофункціональні пристрої. Центральна бібліотека має проектор та екран.

Новоушицька ОТГ

В цьому році центральна бібліотека здобула перемогу у проекті ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», (для бібліотек і ГО), метою якого є інформування громади про особливості місцевого самоврядування. Заплановано провести два заходи, головна мета яких: залучення громадян до співпраці з органами місцевого самоврядування - Круглий стіл «Обговорюємо проблеми об’єднаної територіальної громади».

У 2016 році значно покращилась матеріально-технічна база бібліотек Новоушицької ЦБС, закуплено сучасне обладнання, зокрема: придбано проектор на суму: 10,5 тис. грн., підставку до проектора на суму: 2,5 тис. грн., акустичну колонку на суму: 5,8 тис. грн., для бібліотечного філіалу с. Куражин закуплено навушники з мікрофоном на суму 510 грн. Щоб забезпечити комфортні умови обслуговування своїх користувачів для центральної бібліотеки та дитячої бібліотеки придбано меблі на суму: 10,6 тис. грн. Для обігріву приміщень 7 бібліотек-філіалів сіл: Куча, Хребтіїв, Антонівка, Отроків, Браїлівка, Шебутинці, Жабинці закуплено 7 обігрівачів УФО на суму: 13,9 тис. грн., виділено 2612 грн. на господарчі товари.

Новоушицька ОТГ

Проведено ремонт дитячої бібліотеки та коридорів центральної бібліотеки на суму: 37,2 тис. грн., замінено металопластикові двері та вікна на суму: 47653 грн. Закуплено полове покриття на суму: 13633 грн., жалюзі на суму: 8655 грн. В 26 бібліотеках-філіалах, що увійшли до Новоушицької ОТГ, проведено поточні ремонти на суму: 9648 грн.

Від БО БФ «Зміцнення громад» безкоштовно бібліотеки сіл Березівка та Песець отримали кошти на: металопластикове вікно та водовідвід. Песецька бібліотека-філіал в сумі 2808 грн., Березівська бібліотека-філіал на закупку шторної тканини на суму: 5 тис. грн.

Виділено 20 тис. грн. на придбання літератури для центральної бібліотеки та дитячої бібліотеки, а також 26063 грн. на підписку періодичних видань для бібліотек ОТГ.

В 2017 році в Куражинській бібліотеці-філіалі замінено 7 металопластикових вікон на суму 15400 грн., благодійні кошти виділено ТОВ «Промінь Поділля». Зроблено підписку періодичних видань на І півріччя 2017 р. на суму: 13593 грн., загальна кількість надходжень становить 2392 прим. книг.

Виділено 8800 грн. на придбання вогнегасників для бібліотек-філіалів.

Більшість соціокультурних заходів проводяться у бібліотеках ОТГ в рамках засідань клубів за інтересами, їх діє при бібліотеках 27, тематичне спрямування різне: сімейні, народознавчі, етнографічні, правові, літературні, профорієнтаційні, дозвіллєві, національно-патріотичні, природничо-екологічні, виробничі.

Новоушицька ОТГ

Збереження культурно-історичної спадщини українського народу здійснюється шляхом проведення краєзнавчо-пошукової роботи, створенням бібліотеками ознайомчих туристичних маршрутів, народознавчих кімнат та експозицій, виставок декоративно-ужиткового мистецтва сіл, проведенням етнографічних експедицій та свят обрядової творчості.

Центральна бібліотека ОТГ має офіційний веб-сайт та сторінку у соціальній мережі Фейсбук, де висвітлюється інформація про діяльність бібліотек.


Новоушицька центральна бібліотека в мережі:

сайт Facebook


 

Сайт розробив: Гриняк Олександр
завідуючий відділом інформаційних технологій
Хмельницької ОУНБ
e-mail: cooler.green@gmail.com