Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Територіальні громади Хмельницької областіЗаслучненська сільська територіальна громада

мапа
Заслучненська сільська територіальна громада

Заслучненська сільська територіальна громада утворена у 2019 році. У її складі 4 старостати, до яких входить 21 населений пункт. Чисельність населення – 4154. Бібліотечне обслуговування громади здійснюють 8 бібліотек.

У жовтні 2022 року, відповідно до рішення Заслучненської сільської ради двадцять п’ятої сесії ІХ скликання, на базі бібліотеки с. Заслучне створено Заслучненську центральну бібліотеку з бібліотеками-філіями, які здійснюють обслуговування у селах: Вівся, Вільхівці, Гусятин, Івахнівці, Кутківці.

У бібліотеках для популяризації та заохочення користувачів до читання проводяться бесіди, вікторини, лекції, бібліотечні уроки; організовуються книжкові виставки, огляди; надаються індивідуальні і групові консультації тощо.

Для об’єднання людей різних вікових категорій з спільними інтересами працюють клуби за інтересами за різними спрямуваннями.

Бібліотеки Заслучненської громади мають 10 комп’ютерів, які підключені до мережі «Інтернет».

Для висвітлення роботи використовується сторінка у соціальній мережі «Фейсбук» – Заслучненська публічно-шкільна бібліотека.

Заслучненська сільська територіальна громада Заслучненська сільська територіальна громада Заслучненська сільська територіальна громада

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com