Закрити
фото
logo

 
Бібліотека українського воїна Збережи довкілля Щодо неприйнятності ідей федералізації України
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library@ounb.km.ua
 
X

Пошук по сайту

ОТГ Хмельницької областіМаківська сільська ОТГ

мапа
Маківська сільська ОТГ

Маківська сільська об’єднана територіальна громада була створена 3 серпня 2015 року рішенням тридцять п’ятої сесії сільської ради шостого скликання.

Згідно даного рішення до Маківської сільської ОТГ увійшло 8 сіл: Маків, Шатава, Слобідка-Рахнівська, Слобідка-Залісецька, Чечельник, Михайлівка, Блищанівка, Слобідка-Балинська.

На території ОТГ діють 5 бібліотек у селах: Маків, Михайлівка, Слобідка Рахнівська, Чечельник, Шатава). Функції центральної бібліотеки громади виконує Маківська сільська бібліотека.

Бібліотеки ОТГ тісно співпрацюють з місцевою владою. Після об'єднання сіл значно покращилась матеріально-технічна база бібліотек. Кожного року з бюджету виділяються кошти на періодичні видання. Приміром, на 2016 рік вони склали 10149 грн. Також щороку виділяється 10 тис. грн. на придбання літератури.

Маківська сільська ОТГ

У 2015 році зроблено ремонт в Шатавській бібліотеці, в Чечельницьку сільську бібліотеку було придбано 3 столи, зроблено поточний ремонт. В Михайлівську сільську бібліотеку в 2016 році було придбано комп’ютер та принтер. Загалом на комплектування фондів бібліотек громади у 2016 році було виділено 21,7 тис. грн., на придбання основних засобів – 21,6 тис. грн.

Кожна бібліотека громади оснащена комп’ютером та принтером, 4 з них мають доступ до мережі Інтернет, в Маківській та Михайлівській працює WI-FI. В Маківській сільській бібліотеці працює Інтернет-центр, завдяки комп’ютерам програми «Бібліоміст».

В бібліотеках громади функціонують такі клуби за інтересами: «Європейський вибір» (с. Маків), «Знай свої права» (с. Михайлівка), «Клеопатра» (с. Слобідка-Рахнівська), «Родовід» (с. Чечельник).

До дня Перемоги, спільно з будинком культури, Маківська сільська бібліотека провела вечір-зустріч з ветеранами та воїами АТО «Хто вмирає в боротьбі, в серцях живе повік».

Маківська сільська ОТГ

На свято були запрошені ветерани війи, учасники бойових дій, які поділились своїми спогадами про дні, проведені в зоні антитерористичної операції.

До Дня матері Слобідко-Рахнівська сільська бібліотека провела літературно-музичну композицію «Сива ластівко, сиве сонечко». На свято були запрошені багатодітні матері, а також матері близнят та двійнят, які поділились досвідом виховання своїх дітей.

У Михайлівській сільській бібліотеці проведено літературно-музичну композицію «Твоя, Кобзарю, слава не вмре, не поляже». Представлено відеопрезентацію «Шевченко-художник», звучали пісні та вірші. Бібліотекар представила книжкову виставку «Сторінками життя Т. Шевченка» та провела вікторину «З якого твору».

Чечельницька сільська бібліотека провела патріотичну годину «Конституцію вивчай і знай».


 

Сайт розробив: Гриняк Олександр
завідуючий відділом інформаційних технологій
Хмельницької ОУНБ
e-mail: cooler.green@gmail.com