Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Територіальні громади Хмельницької областіДеражнянська міська територіальна громада

мапа
Деражнянська міська територіальна громада

Деражнянська міська територіальна громада утворена в червні 2020 року, до якої увійшло 39 населених пунктів. Чисельність населення громади – 23 972 особи, кількість старостатів – 18.

28 січня 2021 року Деражнянська міська рада на п’ятій сесії восьмого скликання затвердила Статут Деражнянської міської централізованої бібліотечної системи, згідно з яким до міської ЦБС увійшли центральна міська бібліотека; міська бібліотека для дітей; 20 бібліотек-філій: Деражнянська міська бібліотека-філія, Лозівська селищна, Божиковецька, Волоськівська, Галузинецька, Гатнянська, Загінецька, Кальнянська, Копачівська, Коржовецька, Мазницька, Маниковецька, Нижнянська, Новосілецька, Шпичинецька, Яблунівська, Явтухівська, Яськовецька сільські бібліотеки-філії та 10 нестаціонарних пунктів бібліотечного обслуговування.

Деражнянська міська ЦБС є складовою частиною громади. З метою просування читання та полегшення пошуку необхідних видань організовуються виставкові локації, проводяться соціокультурні заходи.

В бібліотеках громади нараховується 30 комп’ютерів в 11-ти бібліотеках для задоволення інформаційних потреб користувачів.

До послуг відвідувачів: безкоштовний доступ до мережі «Інтернет», використання «Skype», користування соціальними мережами, отримання консультацій фахівців з питань пенсій, соціального захисту тощо, онлайн-запис до лікаря, пошук потрібних послуг (продаж речей; пошук оголошення про вакансії; замовлення квитків; покупки через інтернет; пошук новин свого регіону, країни, світу; ознайомлення з інформацією органів влади та інші).

Бібліотеки Деражнянської міської територіальної громади увійшли до мережі цифрових Хабів, де користувачі можуть безкоштовно отримати доступ до платформи «Дія. Цифрова освіта» та пройти навчання з цифрової грамотності, отримати консультації щодо окремих можливостей та послуг порталу «Дія».

Для змістовного проведення дозвілля користувачів діють 15 клубів за інтересами. Серед тематичних спрямувань клуби краєзнавчого, літературного, екологічного, правового та народознавчого напрямку. Найпопулярнішими залишаються: клуб літературного змісту «Палітра», школа правових знань «Людина у світі законів», «Краєзнавець», що діють в центральній міській бібліотеці.

Соціокультурна робота бібліотек Деражнянської громади висвітлюється на вебсайтах та сторінках у соціальній мережі «Фейсбук».


Вебсайти:
Сторінки в соціальній мережі «Фейсбук»:
Деражнянська міська територіальна громада Деражнянська міська територіальна громада Деражнянська міська територіальна громада
Деражнянська міська територіальна громада Деражнянська міська територіальна громада Деражнянська міська територіальна громада
Деражнянська міська територіальна громада

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com