Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

ОТГ Хмельницької областіГуменецька сільська ОТГ

мапа
Гуменецька сільська ОТГ

В умовах децентралізації в 2016 році утворилася Гуменецька ОТГ, до якої увійшов 21 населений пункт. В травні 2017 року на базі бібліотеки с. Гуменці було створено центральну бібліотеку – комунальний заклад «Гуменецька публічна бібліотека».

Рішенням двадцятої (позачергової) сесії VІІ скликання Гуменецької сільської ради на базі Гуменецької сільської бібліотеки-філії, Великозаліської сільської бібліотеки-філії, Залісько-2 сільської бібліотеки-філії, Голосківської сільської бібліотеки-філії, Пудлівецької сільської бібліотеки-філії, Слобідко- Гуменецької сільської бібліотеки-філії, Вербецької сільської бібліотеки-філії, Колубаївської сільської бібліотеки-філії, Нігинської сільської бібліотеки-філії, Сахкамінської сільської бібліотеки-філії, Думанівської сільської бібліотеки-філії, Супрунковецької сільської бібліотеки-філії, Абрикосівської сільської бібліотеки-філії створено комунальний заклад «Гуменецька публічна бібліотека» з правом юридичної особи за адресою колишньої Гуменецької сільської бібліотеки-філії, та затверджена структура комунального закладу «Гуменецька публічна бібліотека». У комунальний заклад «Гуменецька публічна бібліотека» входить 3 бібліотечних пункти (Абрикосівський, Супрунковецький, Великозаліський) та 9 філій (Залісько - 2, Голосківська, Пудлівецька, Слобідко-Гуменецька, Вербецька, Колубаївська, Нігинська, Сахкамінська та Думанівська).

Гуменецька сільська ОТГ

Сьогодні КЗ «Гуменецька публічна бібліотека» є складовою частиною громади як центр задоволення потреб громадян у публічній інформації, інформаційний посередник між владою та громадою, як центр формування інформаційних мотивів для громади, соціокультурний центр. З метою привернення уваги до читання та полегшення пошуку необхідних видань в бібліотеках громади оформляються книжкові виставки, проводяться цікаві соціокультурні заходи, які знаходять відгук в серцях наших користувачів.

Гуменецька сільська ОТГ

Для організації змістовного дозвілля жителів у бібліотеках Гуменецької ОТГ працюють клуби за інтересами з різними напрямками, різних категорій читачів.

Комунальний заклад «Гуменецька публічна бібліотека» має 5 комп’ютерів, 3 – з доступом до мережі Інтернет та принтер.


Гуменецька сільська ОТГ

Створена сторінка у соціальній мережі Facebook КЗ «Гуменецька публічна бібліотека» (бібліотека-філіал с. Гуменці).

Також вся соціокультурна діяльність філій та бібліотечних пунктів КЗ «Гуменецька публічна бібліотека» висвітлюється на сайті Гуменецької об’єднаної територіальної громади в розділі «Життя громади».


Ми у Facebook

Facebookhttps://www.facebook.com/people/%D0%91%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D1%84%D1%96%D0%BB%D1%96%D0%B0%D0%BB-%D0%A1%D0%93%D1%83%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%86%D1%96/100009491606757


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com