Закрити
фото
logo

 
Бібліотека українського воїна Збережи довкілля Щодо неприйнятності ідей федералізації України
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library@ounb.km.ua
 
X

Пошук по сайту

ОТГ Хмельницької областіГуменецька сільська ОТГ

мапа
Гуменецька сільська ОТГ

Рішенням від 13 серпня 2015 року №1-33/2015 Хмельницької обласної ради ІV скликання була утворена Гуменецька сільська об’єднана територіальна громада, призначення перших місцевих виборів депутатів Гуменецької сільської ради об’єднаної територіальної громади та Гуменецького сільського голови.

Рішенням двадцятої (позачергової) сесії VІІ скликання Гуменецької сільської ради на базі Гуменецької сільської бібліотеки-філії, Великозаліської сільської бібліотеки-філії, Залісько-2 сільської бібліотеки-філії, Голосківської сільської бібліотеки-філії, Пудлівецької сільської бібліотеки-філії, Слобідко- Гуменецької сільської бібліотеки-філії, Вербецької сільської бібліотеки-філії, Колубаївської сільської бібліотеки-філії, Нігинської сільської бібліотеки-філії, Сахкамінської сільської бібліотеки-філії, Думанівської сільської бібліотеки-філії, Супрунковецької сільської бібліотеки-філії, Абрикосівської сільської бібліотеки-філії створено комунальний заклад «Гуменецька публічна бібліотека» з правом юридичної особи за адресою колишньої Гуменецької сільської бібліотеки-філії, та затверджена структура комунального закладу «Гуменецька публічна бібліотека». У комунальний заклад «Гуменецька публічна бібліотека» входить 3 бібліотечних пункти (Абрикосівський, Супрунковецький, Великозаліський) та 9 філій (Залісько - 2, Голосківська, Пудлівецька, Слобідко-Гуменецька, Вербецька, Колубаївська, Нігинська, Сахкамінська та Думанівська).

Гуменецька сільська ОТГ

З метою покращення умов праці для працівників були придбані та встановлені енергозберігаючі вікна у КЗ «Гуменецька публічна бібліотека» в кількості 8 шт. та металопластикові двері в кількості 3 шт. На завершальному етапі – ремонт коридору КЗ «Гуменецька публічна бібліотека». У Думанівській філії зроблений ремонт приміщення та проведено централізоване опалення.

Гуменецька сільська ОТГ

Фонди філій та бібліотечних пунктів КЗ «Гуменецька публічна бібліотека» поповнювалися періодичними виданнями та за рахунок акції «Подаруй бібліотеці книгу». Також протягом 2016 – 2017 років у фонди КЗ «Гуменецька публічна бібліотека» за державною програмою надійшло 364 примірники на суму – 26278 грн.

Комунальний заклад «Гуменецька публічна бібліотека» має 3 комп’ютери з доступом до мережі Інтернет та принтер. До кінця 2017 року планується придбання ноутбуків у всі філії та бібліотечні пункти КЗ «Гуменецька публічна бібліотека».

Створена сторінка у соціальній мережі Facebook КЗ «Гуменецька публічна бібліотека» (бібліотека-філіал с. Гуменці).

Також вся соціокультурна діяльність філій та бібліотечних пунктів КЗ «Гуменецька публічна бібліотека» висвітлюється на сайті Гуменецької об’єднаної територіальної громади в розділі «Життя громади».

Гуменецька сільська ОТГ

Якісно нові і різноманітні послуги та форми роботи пропонують філії та бібліотечні пункти КЗ «Гуменецька публічна бібліотека» своїм користувачам. Цікаво проходили такі соціокультурні заходи, як майстер-класи по виготовленню святкових листівок, розпису імбирного печива на Великдень, плетенню купальських вінків для конкурсу, який проходив на Івана Купала у громаді - «У наших віночках барвінок хрещатий», аква-гриму на різних заходах. Незабутніми були проведенні інформаційні години до року Японії в Україні та до Всесвітнього дня кавуна.

В цьому році, вперше на КЗ «Гуменецька публічна бібліотека» було покладено завдання провести захід до відкриття туристичного сезону в Гуменецькій ОТГ «Туристична Гуменеччина запрошує». Основною метою заходу була популяризація краєзнавчої літератури, вивчення історій сіл громади та пропаганда здорового способу життя серед жителів громади. Плідною була робота бібліотекарів громади у виготовленні буклетів та краєзнавчих фотосушок про села, в яких вони показали природу та привабливі місця для того, щоб привернути увагу до своїх сіл туристів та цікавих пропозицій та інвестицій. А також в конкурсну програму було включено краєзнавчий квест, де на кожному етапі команди давали відповіді на літературні та історичні запитання краю.


Гуменецька публічна бібліотека в мережі:

Facebook


 

Сайт розробив: Гриняк Олександр
завідуючий відділом інформаційних технологій
Хмельницької ОУНБ
e-mail: cooler.green@gmail.com