Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

ОТГ Хмельницької областіГуківська сільська ОТГ

мапа

У вересні 2016 року створено Гуківську сільську ОТГ. До складу громади увійшло вісім населених пунктів. Бібліотечне обслуговування жителів громади здійснювало п’ять сільських публічних бібліотек. У 2018 році рішенням сільської ради було закрито чотири бібліотеки, а на базі Гуківської сільської бібліотеки утворено Гуківську сільську публічно-шкільну бібліотеку, яка запрацювала з березня 2019 року. Бібліотека обслуговує усі населені пункти громади і Гуківський ліцей з його філіями. На базі закритих сільських бібліотек сіл Жабинці, Мар’янівка, П’ятничани і Пукляки стровено бібліотечні пункти. У 2019 році до бібліотеки підведено мережу Інтернет. Цього року заплановано придбання комп’ютерної техніки.

Пріоритетним напрямком роботи бібліотеки є обслуговування усіх жителів громади, залучення до бібліотеки нових користувачів. Бібліотекарі постійно працюють над підвищенням престижу читання. Для цього в бібліотеці оформляються книжкові виставки, проводяться цікаві соціокультурні заходи. При Гуківській СПШБ працює клуб за інтересами для дітей «Росинка», де вони навчаються виготовляти різні проробки. У 2020 році для дорослого населення створено любительське об’єднання «Право», де вони вивчають закони нашої держави.

Працівник бібліотеки багато уваги приділяє краєзнавчій діяльності, знаходить нові підходи до вивчення історії рідного краю. Проводяться екскурсії з розповідями по історичних місцях у громаді. Оформляються виставки народних умільців. Також виставки до народних свят. У бібліотеці проводяться конкурси. Так було організовано і проведено конкурс до дня народження Т.Г.Шевченка, організовано виставку робіт дітей.

Бібліотека тісно співпрацює з місцевою владою громади. У бібліотеці оформлено альбом «Історія громади», який поповнюється новими подіями, які проходять у громаді. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com