Закрити
фото
logo

 
Бібліотека українського воїна Збережи довкілля Щодо неприйнятності ідей федералізації України
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library@ounb.km.ua
 
X

Пошук по сайту

ОТГ Хмельницької областіЧемеровецька селищна ОТГ

мапа
Чемеровецька ОТГ Чемеровецька ОТГ

Чемеровецька селищна рада (ОТГ) створена в 2017 році і включає 26 бібліотек: Чемеровецька центральна бібліотека, дитяча бібліотека та 24 сільські бібліотеки: с. Андріївка, с. Бережанка, с. Біла, с. Жердя, с. Залуччя, с. Кочубіїв, с. Красноставці, с. Кормильче, с. Кугаївці, с. Черче, с. Почапинці, с. Свіршківці, с. Демківці, с. Сл.-Смотрицька, с. Гайове, с. Степанівка, с. Сокиринці, с. Збриж, с. Хропотова, с. Чорна, с. Шидлівці, с. Криків, с. Зелена, с. Ямпільчик.

У 2017 р. виділено 1266 грн. на передплату періодичних видань для всіх бібліотек громади, планується залучення додаткових коштів на придбання книг.

Бібліотеки забезпечені комп’ютерною технікою та мають доступ до Інтернету. Чемеровецька центральна бібліотека має 5 комп’ютерів, центральна бібліотека для дітей – 1, Черчецька сільська бібліотека – 1, Чорнянська сільська бібліотека – 1, Слобідка - Смотрицька сільська бібліотека – 1, Збрижська сільська бібліотека – 1, Шидловецька сільська бібліотека – 1.

Висвітлення інформації здійснюється бібліотекарями за допомогою веб-сайтів центральної бібліотеки та центральної бібліотеки для дітей і на сторінці соціальної мережі у Фейсбук.

Чемеровецька ОТГ Чемеровецька ОТГ

Бібліотеками постійно проводяться соціокультурні заходи. Серед них – година пам’яті «Небесна сотня – символ мужності і незламності українського народу»; година історії «Кармелюковими стежками» ознайомила присутніх з народними піснями, легендами і переказами про відважного героя-борця українського народу Устима Кармелюка. У Жабенецькій бібліотеці пройшла презентація книги М. Шкільника «Україна в боротьбі за державність 1917-1921 рр.».

В бібліотеках також проводились Шевченківські читання до дня народження Т.Г. Шевченка, до літературних дат письменників – Є. Гуцала, Є. Гребінки, Л. Глібова, Ч. Діккенса, А. Тесленка, А. Шклярського.

В закладах, за участі представників громади, проведено також чергове засідання клубу цікавих зустрічей «Словом. Звуком. Пензлем». Гостями свята були учасники аматорського вокального ансамблю «Мальви» Жердянського будинку культури.

Яскраво і різнокольорово пройшов День вишиванки на базі Свіршковецької бібліотеки-філії. Хрестиком і гладдю, нитками і бісером, різними кольорами і в монохромі – так були вишиті сорочки, які одягли відвідувачі. З давніх часів вишиванка для українців була не просто одягом, а оберегом – символом здоров’я, краси, щасливої долі, родової пам’яті.

Чемеровецька ОТГ

Спільно з головним державним виконавцем Чемеровецького відділу державної виконавчої служби, в рамках обласного огляду-конкурсу на кращий інтерактивний правоосвітній захід, проведено правознавчу годину з елементами правової гри та правових вікторин «Закон і право в нашому житті”.

В читальній залі Центральної бібліотеки проходила книжково-ілюстративна виставка до свята православних християн Дня Пресвятої Казанської Божої Матері «Духовна криниця українського народу».

До Дня Конституції України в читальній залі Центральної бібліотеки для дорослих та у сільських закладах проведено хвилину правової інформації «Цікаві факти про Конституцію України».

Чемеровецька ОТГ Чемеровецька ОТГ


Чемеровецька ЦРБ в мережі:

сайт Facebook


Чемеровецька РДБ в мережі:

сайт


 

Сайт розробив: Гриняк Олександр
завідуючий відділом інформаційних технологій
Хмельницької ОУНБ
e-mail: cooler.green@gmail.com