Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

ОТГ Хмельницької областіБерездівська сільська ОТГ

мапа
Берездівська ОТГ

У серпні 2015 року була створена Берездівська сільська об'єднана територіальна громада. До її складу увійшли 27 населених пунктів. Бібліотечне обслуговування жителів громади здійснює 14 сільських бібліотек: Берездівська, Горицька, Великоправутинська, Дяківська, Красноставська, Малоправутинська Манятинська, Мирутинська, Мухарівська, Печиводська, Піддубецька, Ставичанська, Сьомаківська та Хвощівська. Координацію по діяльності сільських бібліотек здійснює відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради.

Бібліотеки все частіше стають місцем проведення вільного часу жителів громади. Яскраве оформлення книжкових виставок, проведення соціокультурних заходів, майстер-класів, посиденьок. Все це сприяє залученню користувачів громади до бібліотек.

Бібліотеки тісно співпрацюють із місцевою владою та школами. Завдяки такій співпраці набагато легше проводити масові заходи.

В громаді при бібліотеках діє 5 клубів за інтересами. Працюють клуби за різними напрямками, різних категорій читачів.

Три бібліотеки ОТГ обладнані комп’ютерною технікою та мають доступ до мережі Інтернет. Завдяки безкоштовному доступу до Інтернету тут постійно людно, і це значно розширило перелік послуг бібліотеки. Учні школи мають змогу швидко та якісно виконати домашні завдання, прочитати чи скачати книги, яких немає у фонді бібліотеки, чи просто поспілкуватись з друзями у соціальних мережах та пограти ігри. В цих бібліотеках є принтери завдяки яким жителі села можуть роздрукувати різні документи не виїжджаючи до міста.

Ставичанська та Берездівська бібліотеки мають сторінки в Фейсбуці, на яких висвітлюють свою роботу.

Ставичанська сільська бібліотека:

Берездівська сільська бібліотека:

сайт Facebook

Берездівська ОТГ Берездівська ОТГ
Берездівська ОТГ Берездівська ОТГ
Берездівська ОТГ Берездівська ОТГ

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com