Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Територіальні громади Хмельницької областіГуменецька сільська територіальна громада

мапа
Гуменецька сільська територіальна громада

Гуменецька сільська територіальна громада утворена в серпні 2015 року шляхом об'єднання Абрикосівської, Великозаліснянської, Голосківської, Гуменецької, Думанівської, Заліської Другої, Нігинської та Супрунковецької сільських рад Кам'янець-Подільського району. У червні 2018 року, внаслідок добровільного приєднання, до громади увійшла Циківська сільська рада Чемеровецького району. Населення громади – 12950 осіб. До складу громади входить 1 селище та 22 села.

В травні 2017 року на базі бібліотеки с. Гуменці створено центральну бібліотеку – Комунальний заклад «Гуменецька публічна бібліотека», у складі бібліотечних пунктів (Абрикосівка, Великозалісся, Супруньківці) та бібліотек-філій (Вербка, Голосків, Думанів, Залісся Друге, Колубаївці, Нігин, Пудлівці, Сахкамінь, Слобідка-Гуменецька, Цикова).

Гуменецька сільська територіальна громада

КЗ «Гуменецька публічна бібліотека» є складовою частиною громади як центр задоволення потреб громадян у публічній інформації, інформаційний посередник між владою та громадою, як центр формування інформаційних мотивів для громади, соціокультурний центр. З метою привернення уваги до читання та популяризації нових видань в бібліотеках громади оформляються книжкові виставки, проводяться соціокультурні заходи.

Гуменецька сільська територіальна громада

Для організації змістовного дозвілля жителів у бібліотеках Гуменецької ОТГ працюють клуби за інтересами з різними напрямками, різних категорій читачів.

Створена сторінка у соціальній мережі «Фейсбук» центральної бібліотеки КЗ «Гуменецька публічна бібліотека»

Соціокультурна діяльність бібліотек громади висвітлюється на сайті Гуменецької об’єднаної територіальної громади в КЗ «Гуменецька публічна бібліотека» Гуменецька сільська територіальна громада Гуменецька сільська територіальна громада

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com