Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

ОТГ Хмельницької областіСатанівська селищна ОТГ

мапа

Сатанівська селищна рада об’єднаної територіальної громади створена 13 серпня 2015 року. До складу громади увійшли 11 населених пунктів, з адміністративним центром у смт Сатанів.

Бібліотечне обслуговування жителів громади здійснюють шість бібліотек – Клинівська, Сатановецька, Іванковецька, Кам’янська, Юринецька сільські та Сатанівська міська. На сьогоднішній день три бібліотеки ОТГ мають комп’ютерну техніку. Сатанівська міська бібліотека має доступ до мережі Інтернет.

Щороку послугами бібліотек ОТГ користується близько 3400 користувачів. Книжковий фонд нараховує 62075 документів. Сьогодні бібліотеки громади – це території спілкування. Куди приходять користувачі щоб взяти книгу, зустрітися з цікавими людьми, відпочити, відвідати літературно-музичні вечори, презентації книг, квести. При бібліотеках діють клуби за інтересами. Діяльність клубів спрямована на виховання поваги і любові до рідного краю до його минулого і майбутнього. До послуг відвідувачів різноманіття сучасних книг, журнальні новинки, WI-FI вільний доступ до мережі Інтернет.

Бібліотеки ОТГ приймають активну участь у житті громади. Сатанівська міська бібліотека взяла участь і здобула перемогу у конкурсі – «Успішні локальні громади» за результатами, якого було облаштовано бібліотечний простір.

Сатанівська міська бібліотека має сторінку у соціальній мережі Facebook:

Facebook блог


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com