Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Територіальні громади Хмельницької областіВовковинецька селищна територіальна громада

мапа

Вовковинецька селищна територіальна громада утворена в 2017 році. До її складу увійшов 21 населений пункт, в якому 4 старостинські округи. Населення громади 6320 осіб.

Відповідно до рішення селищної ради Вовковинецькій селищній бібліотеці надано статус Центральної публічної бібліотеки у складі КУ «Центр культури та дозвілля Вовковинецької селищної ради». До її складу увійшли сільські бібліотеки: Згароцька, Коричинецька, Клопотівецька, Майдано-Чернелівецька, Радовецька.

Основним завданням бібліотек є популяризація книг, залучення жителів громади до читання, а також популяризація патріотичного виховання. У бібліотеках проводяться різноманітні соціокультурні заходи та акції, організовуються книжкові виставки.

Впровадження комп’ютерних технологій, наявність доступу до мережі «Інтернет» дало можливість урізноманітнити форми та напрямки діяльності, а також значно розширити перелік послуг у бібліотеках громади. Комп’ютеризовано 6 бібліотек, усі комп’ютери з доступом до мережі «Інтернет», з них 4 отримані в рамках проєкту «Дія. Цифрова освіта».

У Вовковинецькій міській бібліотеці діє клуб за інтересами «Довіра» для учнів старших класів. Для внутрішньо переміщених осіб та жителів громади створено розмовний клуб з вивчення української мови «Птицю пізнають по пір’ю, а людину по мові».

Вся соціокультурна діяльність бібліотек-філій висвітлюється на сторінках у соцмережі «Фейсбук»:

Вовковинецька міська бібліотека.

Коричинецька міська бібліотека.

Згароцька сільська бібліотека.

Майдано - Чернелівецька міська бібліотека. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com