Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

ОТГ Хмельницької областіЛетичівська селищна ОТГ

мапа

Рішенням № 47 цієї ж сесії було затверджено Статут Летичівської публічної бібліотеки Летичівської селищної ради у новій редакції, згідно якого Летичівська центральна районна бібліотека Летичівської районної ради перейменована в Летичівську публічну бібліотеку Летичівської селищної ради, у зв’язку з цим є її правонаступником. Засновником Летичівської публічної бібліотеки є Летичівська селищна рада. Летичівська публічна бібліотека Летичівської селищної ради має статус комунального неприбуткового закладу, підпорядкованого Летичівській селищній раді.

Згідно Статуту бібліотека здійснює методичну допомогу сільським бібліотекам Летичівської селищної ради та забезпечує взаємодію цих бібліотек, формує та обробляє бібліотечні фонди своєї громади, здійснює основні види своєї діяльності, спрямовані на виконання статутних завдань, що не суперечать діючому законодавству.

Летичівська публічна бібліотека Летичівської селищної ради не є центральною бібліотекою об’єднаної територіальної громади, а окремою юридичною одиницею. В громаді є ще одна бібліотека, що має статус окремої юридичної одиниці - Летичівська бібліотека для дітей Летичівської селищної ради. У мережу Летичівської громади входить також 21 сільська бібліотека (с. Суслівці, с. Вербка, с. Грушківці, с. Новокостянтинів, с. Голенищеве, с. Греченці, с. Бохни, с. Козачки, с. Горбасів, с. Рудня, с. Копитинці, с. Терлівка, с. Снітівка, с. Попівці, с. Чапля, с. Кудинка, с. Майдан-Вербецький, с. Майдан-Голенищівський, с. Ялинівка, с. Сахни, с. Прилужне). У громаді є 4 бібліотечних пункти в селах Антонівка, Білецьке, Прилужне та Юрченки. Книгоношення здійснюється в 7 селах, де немає бібліотек.

Проведено капітальний ремонт в Летичівській бібліотеці для дітей, закінчено ремонт Летичівської публічної бібліотеки, де побудовано 2 грубки, зроблено стелю, підлогу в читальному залі, зроблено ремонт в Козачанській сільській бібліотеці, Ялинівській сільській бібліотеці, де також побудовано грубку.

У бібліотеках громади діє 22 клуби за інтересами. У Летичівській публічній бібліотеці діють клуби «Летичівські погостини», «Літературна кав’ярня», «Повір у себе», що об’єднують людей з обмеженими фізичними можливостями за різними уподобаннями та віком.

У Летичівській публічній бібліотеці та Летичівській бібліотеці для дітей ведуться веб сайти та сторінки Летичівської публічної бібліотеки та Летичівської бібліотеки для дітей у мережі Фейсбук.


Летичівська публічна бібліотека в мережі:

сайт Facebook


Летичівська бібліотека для дітей:

сайт Facebook


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com