Закрити
фото
logo

 
Бібліотека українського воїна Збережи довкілля Щодо неприйнятності ідей федералізації України
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library@ounb.km.ua
 
X

Пошук по сайту

ОТГ Хмельницької областіЛетичівська селищна ОТГ

мапа

Рішенням № 47 цієї ж сесії було затверджено Статут Летичівської публічної бібліотеки Летичівської селищної ради у новій редакції, згідно якого Летичівська центральна районна бібліотека Летичівської районної ради перейменована в Летичівську публічну бібліотеку Летичівської селищної ради, у зв’язку з цим є її правонаступником. Засновником Летичівської публічної бібліотеки є Летичівська селищна рада. Летичівська публічна бібліотека Летичівської селищної ради має статус комунального неприбуткового закладу, підпорядкованого Летичівській селищній раді.

Згідно Статуту бібліотека здійснює методичну допомогу сільським бібліотекам Летичівської селищної ради та забезпечує взаємодію цих бібліотек, формує та обробляє бібліотечні фонди своєї громади, здійснює основні види своєї діяльності, спрямовані на виконання статутних завдань, що не суперечать діючому законодавству.

Летичівська публічна бібліотека Летичівської селищної ради не є центральною бібліотекою об’єднаної територіальної громади, а окремою юридичною одиницею. В громаді є ще одна бібліотека, що має статус окремої юридичної одиниці - Летичівська бібліотека для дітей Летичівської селищної ради. У мережу Летичівської громади входить також 21 сільська бібліотека (с. Суслівці, с. Вербка, с. Грушківці, с. Новокостянтинів, с. Голенищеве, с. Греченці, с. Бохни, с. Козачки, с. Горбасів, с. Рудня, с. Копитинці, с. Терлівка, с. Снітівка, с. Попівці, с. Чапля, с. Кудинка, с. Майдан-Вербецький, с. Майдан-Голенищівський, с. Ялинівка, с. Сахни, с. Прилужне). У громаді є 4 бібліотечних пункти в селах Антонівка, Білецьке, Прилужне та Юрченки. Книгоношення здійснюється в 7 селах, де немає бібліотек.

Проведено капітальний ремонт в Летичівській бібліотеці для дітей, закінчено ремонт Летичівської публічної бібліотеки, де побудовано 2 грубки, зроблено стелю, підлогу в читальному залі, зроблено ремонт в Козачанській сільській бібліотеці, триває ремонт в Ялинівській сільській бібліотеці, де також побудовано грубку. В 2016 році на ремонт публічної бібліотеки використано 54,6 тис. грн., для ремонту дитячої бібліотеки 57,2 тис. грн., для цієї бібліотеки профінансовано видатки на виготовлення проектно-кошторисної документації та ремонтних робіт – 265 тис. грн., з яких 142,4 тис. грн. за рахунок коштів субвенцій на розвиток інфраструктури ОТГ.

В 2017 році для побудови грубок в публічній бібліотеці виділено 40,0 тис грн., для придбання принтера та ноутбука для Новокостянтинівської сільської бібліотеки – 12,9 тис. грн., для закінчення ремонту Летичівської бібліотеки для дітей – 37,2 тис. грн., для оплати робіт по ремонту в Ялинівській сільській бібліотеці – 2,9 тис. грн.

В 2016 році використано 50 тис. грн. на поповнення бібліотечного фонду дитячої бібліотеки, придбано 7 ноутбуків (65,2 тис. грн.), фотоапарат (8,5 тис. грн.), мультимедійний проектор (12,6 тис. грн.), принтер (10,9 тис. грн.), На 10,9 тис. грн. придбано друковану продукцію – книги Борисова В.В., на 37,5 тис грн. підписано періодичні видання.

В загальному на ремонти використано – 256,552 тис. грн., на придбання комп’ютерної та побутової техніки – 56 тис. грн., на придбання літератури – 69,9 тис. грн.

Бібліотеками проведено біля 110 соціокультурних заходів. З нагоди презентації поетичної збірки Надії Яременко «Миті життя», проведено засідання літературної кав’ярні «Поезіє, ти сила чарівна». Проведено творчу зустріч з Неонілою Гуменюк; годину вшанування «Мамо не плач. Я вернуся весною»; патріотичну годину «Для нас історія, для них – життя частина» до річниці пам’яті Небесної Сотні; до Дня визволення району та до 230-річчя від дня народження національного героя проведено інформаційну годину «Кармалюковими стежками Летичівщини»; виставку-вернісаж народних умільців «Як тобі жінко в цьому столітті» до Міжнародного жіночого дня та інші.

У зв'язку з відомими подіями на Сході України в бібліотеках збираються матеріали та проводиться робота з метою героїзації наших земляків, оформлено книжково-ілюстративні виставки та стенди, виставки-інсталяції, оформляються альбоми. Голенищівська сільська бібліотека (бібліотекар Тимчишина О. Т.) виготовила Книгу Пам'яті, присвячену земляку «кіборгу» Руслану Присяжнюку, з активом села проведено мітинг та відкрито меморіальну дошку герою.

У бібліотеках громади діє 22 клуби за інтересами. У Летичівській публічній бібліотеці діють клуби «Летичівські погостини», «Літературна кав’ярня», «Повір у себе», що об’єднують людей з обмеженими фізичними можливостями за різними уподобаннями та віком.

Цього року на базі Летичівської публічної бібліотеки відбулась творча зустріч директорів ЦБС Вінницької області з бібліотечними фахівцями Хмельниччини. Летичівська бібліотека для дітей приймала директорів дитячих бібліотек Хмельниччини.

У Летичівській публічній бібліотеці та Летичівській бібліотеці для дітей ведуться веб сайти та сторінки Летичівської публічної бібліотеки та Летичівської бібліотеки для дітей у мережі Фейсбук.


Летичівська публічна бібліотека в мережі:

сайт Facebook


Летичівська бібліотека для дітей:

сайт Facebook


 

Сайт розробив: Гриняк Олександр
завідуючий відділом інформаційних технологій
Хмельницької ОУНБ
e-mail: cooler.green@gmail.com