Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Територіальні громади Хмельницької областіВіньковецька селищна територіальна громада

мапа
Віньковецька селищна територіальна громада

В результаті завершення реформи адміністративно-територіального устрою України 1 грудня 2020 року утворено Віньковецьку селищну територіальну громаду Хмельницького району Хмельницької області, до складу якої увійшло 30 населених пунктів (13 старостатів).

Рішенням ІІ сесії VIII скликання Віньковецької селищної ради від 15.02.2020 р. № 6-2/2020 у комунальну власність громади було прийнято 22 сільські бібліотеки та центральну районну бібліотеку (ЦРБ). Цим же рішенням Віньковецьку центральну районну бібліотеку перейменовано у КЗ «Центральна бібліотека» Віньковецької селищної ради, до складу якої увійшли сільські бібліотеки-філії, що розташовані в межах Віньковецької селищної ради: Великий Олександрів, Говори, Дашківці, Женишківці, Калюсик, Карижин, Майдан-Олександрівський, Нетечинці, Осламів, Охрімівці, Пилипи-Олександрівські, Петрашівка, Слобідка-Охрімовецька, Яснозір’я.

Методичну роботу забезпечують усі структурні підрозділи КЗ «Центральна бібліотека». До участі в ній залучаються працівники, які мають відповідний досвід роботи.

Комп’ютеризовано 14 бібліотек громади (комп’ютерний парк становить 40 комп’ютерів), доступ до Інтернету мають 7 бібліотек. 4 комп’ютери одержано в рамках проєкту «Дія. Цифрова освіта». Центральна бібліотека, Великоолександрівська, Калюсицька сільські бібліотеки включені в мережу Хабів цифрової освіти та надають населенню цифрові послуги.

Бібліотеки громади задовольняють інформаційні запити користувачів, надають традиційні бібліотечно-інформаційні послуги мешканцям громади. У закладах можна взяти книги, скористатися комп’ютерною технікою з доступом до мережі «Інтернет», а також здійснюється безкоштовне копіювання документів не лише місцевим користувачам, але й тимчасово переміщеним особам, які в бібліотеках отримують інформацію про надання адміністративних та соціальних послуг, діяльність установ територіальної громади. Бібліотечні працівники продовжують вести сторінки бібліотек у соціальних мережах, наповнювати свої електронні ресурси, здійснюють книгоношення, обслуговуючи інвалідів, людей похилого віку.

Для організації змістовного дозвілля жителів у бібліотеках працюють клуби за інтересами з різними напрямками роботи для різних категорій користувачів.

Інформацію про роботу бібліотек громади можна знайти на сайтах, блогах та сторінках у соціальних мережах.


Веб-сайти бібліотек:
Бібліотечні блоги:
Сторінки в соціальних мережах:
Берездівська сільська територіальна громада Берездівська сільська територіальна громада Берездівська сільська територіальна громада
Берездівська сільська територіальна громада Берездівська сільська територіальна громада Берездівська сільська територіальна громада
Берездівська сільська територіальна громада Берездівська сільська територіальна громада

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com