Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Територіальні громади Хмельницької областіВійтовецька селищна територіальна громада

мапа
Війтовецька селищна територіальна громада

Війтовецька селищна територіальна громада утворена у серпні 2015 року внаслідок добровільного об'єднання дванадцяти сільських рад, до складу яких входило сімнадцять населених пунктів.

У грудні 2020 року, відповідно до перспективного плану, до складу громади було приєднано Купільську сільську раду із населеними пунктами с. Купіль та с. Гайдайки. Чисельність населення в громаді становить 8202 особи.

Бібліотечне обслуговування жителів у Війтовецькій громаді надають 8 бібліотек: 7 сільських (с. Писарівка, с. Кривачинці, с. Порохня, с. Завалійки, с. Бокиївка, с. Бронівка, с. Сарнів) та 1 міська (смт Війтівці). Бібліотеки тісно співпрацюють з місцевою владою, закладами освіти, культури та іншими соціальними інституціями. З метою привернення уваги громадян до читання та полегшення пошуку необхідних видань в бібліотеках громади проводяться тематичні заходи, оформляються книжкові виставки.

Для організації змістовного дозвілля жителів у бібліотеках громади працюють 4 клуби за інтересами за різними напрямками для різних категорій користувачів, які мають різне тематичне спрямування.

Оснащення книгозбірень комп’ютерною технікою є частковим. Всього бібліотек з доступом до мережі Інтернет – 5 (Війтовецька, Купільська, Бокиївська, Писарівська, Сарнівська). Три бібліотеки в громаді є Хабами цифрової освіти.

Для висвітлення діяльності створені сторінки в мережі «Фейсбук»:


Війтовецька селищна територіальна громада Війтовецька селищна територіальна громада Війтовецька селищна територіальна громада

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com