Закрити
фото
logo

 
Бібліотека українського воїна Збережи довкілля Щодо неприйнятності ідей федералізації України
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library@ounb.km.ua
 
X

Пошук по сайту

ОТГ Хмельницької областіСтаросинявська селищна ОТГ

мапа
Старосинявська ОТГ
День селища
Стара Синява

Старосинявська об’єднана територіальна громада утворилась згідно рішення сесії Старосинявської селищної ради від 12 серпня 2015 року № 1 відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Створенню громади передували регулярні обговорення серед мешканців усіх населених пунктів. У межах одного Старосинявського району, який нараховує 45 населених пунктів, створено одну Об’єднану Територіальну Громаду.

Старосинявська централізована бібліотечна система прийнята у комунальну власність Старосинявської селищної ради 02 лютого 2016 року відповідно до рішення четвертої сесії селищної ради VII скликання № 19 «Про прийняття централізованої бібліотечної системи із спільної комунальної власності територіальних громад району у власність Старосинявської селищної ради».

Старосинявська ОТГ
Флешмоб до дня вишиванки

На даний час в об’єднаній територіальній громаді діє 22 публічні бібліотеки: 2 районні, 20 сільських, які об’єднані в ЦБС (с. Адампіль, с. Бабино, с. Заставці, с. Залісся, с. Мисюрівка, с. Лисанівці, с.Паньківці, с. Мшанець, с. Нова Синявка, с. Пишки, с. Паплинці, с. Пасічна, с. Гречана, с. Олексіївка, с. Пилявка, с. Сьомаки, с. Харківці, с. Цимбалівка, с. Іванківці, с. Йосипівка). Старосинявська центральна районна бібліотека є головною бібліотекою ЦБС та організаційно-методичним центром для всіх бібліотек-філіалів ОТГ. Всю методичну діяльність здійснює методично-бібліографічний відділ бібліотеки. ЦБС має єдиний бібліотечний фонд з централізованим комплектуванням та обробкою документів.

Нову редакцію Статуту Старосинявської ЦБС затверджено рішенням 4-ї сесії Старосинявської селищної ради № 42 від 02 лютого 2016 року. Державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи «Старосинявська ЦБС» проведена в грудні 2016 року.

Старосинявська ОТГ
Тиждень дитячої книги «Велике книгочитання. Читають всі» с. Пасічна

У 2016 році з бюджету Старосинявської селищної ради на бібліотеки ЦБС виділено кошти на: капітальний ремонт даху Новосинявського будинку культури, в якому знаходиться сільська бібліотека-філіал (180,0 тис. грн.);

поточний ремонт підлоги Адампільської сільської бібліотеки-філіалу (7,4 тис. грн.); поточні ремонти (фарбування підлоги) (20,0 тис. грн.); поповнення бібліотечних фондів – 33498 грн., з них на придбання нової літератури – 22500 грн., передплату періодичних видань – 10998 грн.

У 2017 році: поточний ремонт (1,8 тис. грн.); придбання меблів для ЦРБ (14,5 тис. грн.); придбання комп’ютерної техніки для ЦРБ (ноутбук, 2 кольорових принтера) (13,5 тис. грн.).

Старосинявська ОТГ
Придбання компютерної техніки для ЦРБ

У 2016 році затверджена «Програма розвитку культури Старосинявської селищної ради Старосинявського району Хмельницької області на 2016 – 2018 роки», в якій передбачено кошти на поповнення бібліотечних фондів на 2017 рік в розмірі 30,0 тис. грн.

Станом на 1 серпня 2017 року в бібліотеках Старосинявської ЦБС налічується 11 комп'ютерів, з них 3 у сільських бібліотеках, з доступом до мережі Інтернет – 6.

Інформація про діяльність бібліотек висвітлюється на веб-сайтах центральної районної бібліотеки та районної бібліотеки для дітей. Свої послуги та інформацію про заходи ЦРБ популяризує у соціальній мережі Фейсбук через власну сторінку. До кінця 2017 року планується підключення Адампільської та Пасічнянської сільських бібліотек-філіалів до мережі Інтернет.


Центральна районна бібліотека в мережі:

сайт Facebook


Районна бібліотека для дітей в мережі:

сайт


 

Сайт розробив: Гриняк Олександр
завідуючий відділом інформаційних технологій
Хмельницької ОУНБ
e-mail: cooler.green@gmail.com