Закрити
фото
logo

 
Бібліотека українського воїна Збережи довкілля Щодо неприйнятності ідей федералізації України
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library@ounb.km.ua
 
X

Пошук по сайту

ОТГ Хмельницької областіМеджибізька селищна ОТГ

мапа

Відповідно до статей 7, 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад, на підставі подання Меджибізького селищного голови від 07.08. 2015 року № 215/02-20/2015, висновку, затвердженого розпорядженням голови Хмельницької обласної державної адміністрації від 05.08. 2015 № 358/2015-р., враховуючи рішення Меджибізької селищної та Голосківської, Требуховецької, Шрубківської, Ярославської, Митковецької, Волосівської сільських рад, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, обласна рада вирішила: утворити Меджибізьку селищну об’єднану територіальну громаду.

В бібліотечній мережі Меджибізької ОТГ функціонує 10 стаціонарних бібліотек (смт. Меджибіж, с. Требухівці, с. Голосків, с. Лисогірка, с. Ставниця, с. Головчинці, с. Ярославка, с. Шрубків, с. Митківці, с. Волосівці), з них: Меджибізька публічна бібліотека, якій підпорядкована міська бібліотека-філія Меджибізької публічної бібліотеки, та ще 8 сільських бібліотек-філій.

На базі Требуховецької сільської бібліотеки створили Меджибізьку публічну бібліотеку Меджибізької селищної ради з філіями.

Після утворення ОТГ в бібліотеках сталися суттєві якісні зміни.

Насамперед, в центральну Меджибізьку публічну бібліотеку був проведений Інтернет. За кошти селищної ради придбано комп’ютер та кольоровий принтер. В Лисогірську сільську бібліотеку за кошти соціальних угод було придбано ноутбук і кольоровий принтер зі сканером.

За рахунок коштів селищної ради проводяться ремонтні роботи у бібліотеках. У 2017 році виділили 2 електроконвектори на бібліотеки. Також, у Меджибізькій публічній бібліотеці замінено вікна, труби та батареї і проведено газове опалення.

Щороку Меджибізька публічна бібліотека замовляє і одержує за кошти селищної ради канцелярські та господарські товари. В 2017 році одержали на всі бібліотеки господарських товарів на суму 2,594 тис. грн. та канцтоварів на суму 2,805 тис. грн.

Кожного року, завдяки акції «Подаруй книгу бібліотеці», фонд бібліотеки поповнюється новими виданнями, які дарують автори, користувачі бібліотеки, представники місцевої влади та громадських організацій.

Меджибізька селищна рада виділила кошти у кількості – 20 тис. грн. на придбання та поповнення фонду бібліотек Меджибізької громади книгами.

В рамках проекту «Забезпечення сільських бібліотек новими книгами», БО «Фонд родини Кольгофер» поповнено бібліотечний фонд книгами за шкільною програмою.

Соціокультурна діяльність є важливою складовою діяльності бібліотеки Меджибізької ОТГ. Вперше у Меджибізькій публічній бібліотеці відбулася головна подія року – 2 етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Найкращий читач року – 2017».

На базі бібліотеки створено кіноклуб Docudays UA «Знай свої права!», у якому будуть представленні до перегляду документальні фільми про права людини.

Бібліотеки є центром культури, центром згуртування громади. Вони здійснюють інформаційну роботу для активу сіл, представників органів місцевого самоврядування, вчителів школи, беруть активну участь в заходах, вшануваннях пам’яті героїв села, державних та релігійних святах.


Меджибізька сільська бібліотека в мережі:

Facebook


 

Сайт розробив: Гриняк Олександр
завідуючий відділом інформаційних технологій
Хмельницької ОУНБ
e-mail: cooler.green@gmail.com