Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

ОТГ Хмельницької областіМеджибізька селищна ОТГ

мапа

Відповідно до статей 7, 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад, на підставі подання Меджибізького селищного голови від 07.08. 2015 року № 215/02-20/2015, висновку, затвердженого розпорядженням голови Хмельницької обласної державної адміністрації від 05.08. 2015 № 358/2015-р., враховуючи рішення Меджибізької селищної та Голосківської, Требуховецької, Шрубківської, Ярославської, Митковецької, Волосівської сільських рад, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, обласна рада вирішила: утворити Меджибізьку селищну об’єднану територіальну громаду.

В бібліотечній мережі Меджибізької ОТГ функціонує 10 стаціонарних бібліотек (смт. Меджибіж, с. Требухівці, с. Голосків, с. Лисогірка, с. Ставниця, с. Головчинці, с. Ярославка, с. Шрубків, с. Митківці, с. Волосівці), з них: Меджибізька публічна бібліотека, якій підпорядкована міська бібліотека-філія Меджибізької публічної бібліотеки, та ще 8 сільських бібліотек-філій.

На базі Требуховецької сільської бібліотеки створили Меджибізьку публічну бібліотеку Меджибізької селищної ради з філіями.

Після утворення ОТГ в бібліотеках сталися суттєві якісні зміни.

Насамперед, в центральну Меджибізьку публічну бібліотеку був проведений Інтернет. За кошти селищної ради придбано комп’ютер та кольоровий принтер. В Лисогірську сільську бібліотеку за кошти соціальних угод було придбано ноутбук і кольоровий принтер зі сканером.

За рахунок коштів селищної ради проводяться ремонтні роботи у бібліотеках. Також, у Меджибізькій публічній бібліотеці замінено вікна, труби та батареї і проведено газове опалення.

Кожного року, завдяки акції «Подаруй книгу бібліотеці», фонд бібліотеки поповнюється новими виданнями, які дарують автори, користувачі бібліотеки, представники місцевої влади та громадських організацій.

В рамках проекту «Забезпечення сільських бібліотек новими книгами», БО «Фонд родини Кольгофер» поповнено бібліотечний фонд книгами за шкільною програмою.

На базі бібліотеки створено кіноклуб Docudays UA «Знай свої права!», у якому будуть представленні до перегляду документальні фільми про права людини.

Бібліотеки є центром культури, центром згуртування громади. Вони здійснюють інформаційну роботу для активу сіл, представників органів місцевого самоврядування, вчителів школи, беруть активну участь в заходах, вшануваннях пам’яті героїв села, державних та релігійних святах.


Меджибізька сільська бібліотека в мережі:

Facebook


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com