Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Територіальні громади Хмельницької областіЧемеровецька селищна територіальна громада

мапа
Чемеровецька селищна територіальна громада

Чемеровецька селищна територіальна громада утворена шляхом об’єднання 18 сільських і 1 селищної рад Чемеровецького району Хмельницької області. Почала функціонувати з 27 грудня 2016 року та складається з 46 населених пунктів. Населення громади складає 27938 осіб.

Бібліотечне обслуговування жителів Чемеровецької ТГ здійснює 25 бібліотек: Чемеровецька центральна бібліотека, Чемеровецька бібліотека для дітей та 23 бібліотеки сіл Андріївка, Бережанка, Біла, Вишнівчик, Жердя, Завадівка, Зарічанка, Кочубіїв, Красноставці, Кормильче, Кугаївці, Летава, Почапинці, Свіршківці, Демківці, Степанівка, Сокиринці, Хропотова, Черче, Чорна, Шидлівці, Юрківці, Ямпільчик. В населених пунктах, де відсутні стаціонарні бібліотеки, діють бібліотечні пункти сіл Антонівка, Вікторівка, Вишневе, Залісся, Ружа, Слобідка-Скипчанська.

Чемеровецька селищна територіальна громада

Бібліотеки обслуговують користувачів із використанням нових інформаційних технологій; проводять роботу з фондом; працюють над підвищенням престижу читання; знаходять підходи до організації краєзнавчої діяльності; здійснюють обслуговування користувачів з обмеженими можливостями; активізують роботу у проєктній діяльності; представляють бібліотеку і бібліотечну діяльність в засобах масової інформації, мережі «Інтернет»; налагоджують співпрацю з владними структурами та громадськими організаціями для підтримки іміджу бібліотеки.

З метою згуртування громади навколо бібліотеки, розширення кругозору, об’єднання людей різного віку і професій, а також організації їхнього дозвілля створені клуби та гуртки за інтересами. При Чемеровецькій центральній бібліотеці працює клуб «Родинне коло», при Кугаєвецькій сільській бібліотеці – дитячий клуб «Паперові дива».

Комп’ютеризовано в громаді 18 бібліотек.

Чемеровецька центральна бібліотека, спільно з громадськими організаціями, реалізовує проєкти: «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до інтернету» в програмі «Бібліоміст»; ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування»; «Дитяча платформа розвитку» в рамках проєкту «Успішні локальні громади»; «Краплинка творчості дитячого серця»; «ВооК@кава»; «Децентралізація на практиці: вчимося один в одного»; ОсобливаЯ; «Мобільна інфобот-платформа «Бережи довкілля – сортуй сміття»».

У 2022 році Чемеровецькою центральною бібліотекою в рамках проєкту #ВільноХаб реалізовано низку розвиваючих заходів для користувачів від 10 до 35 років. Проєкт втілюється в рамках програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Свою діяльність центральні бібліотеки висвітлюють на сторінках у соціальній мережі «Фейсбук»:
та на вебсайтах:

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com