Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Територіальні громади Хмельницької областіСтароушицька селищна територіальна громада

мапа

Староушицька селищна територіальна громада утворена в 2017 році. До її складу входить 13 населених пунктів. Кількість старостатів – 5.

Бібліотечне обслуговування жителів громади здійснюють 8 бібліотек (Гораївська, Грушківська, Гуто-Чугорська, Крушанівська, Нефедівська, Подільська, Чабанівська сільські бібліотеки та Староушицька селищна бібліотека). Діють 2 нестаціонарні бібліотечні пункти обслуговування в с. Лучки та с. Липи.

4 бібліотеки громади оснащено 9 комп’ютерами з доступом до інтернету (Староушицька селищна бібліотека та бібліотеки сіл Гораївка, Грушка, Чабанівка).

Важливою складовою діяльності бібліотек громади є соціокультурний напрямок. У бібліотеках організовуються різноманітні заходи, онлайн-читання, прес-огляди, літературні мандрівки, майстер-класи, книжкові виставки.

Значна увага приділяється наданню послуг з використанням вільного доступу до мережі «Інтернет»: допомога у використанні пошукових систем, консультації щодо електронних послуг, перевірка електронного носія на віруси, запис інформації на електронний носій, індивідуальні навчальні тренінги, консультації щодо безпечного користування мережею «Інтернет».

При бібліотеках організована робота клубів за інтересами різних напрямків та для різної вікової категорії. У Староушицькій селищній бібліотеці діє дитячий екологічний клуб «Барвінок»; у Чабанівській сільській бібліотеці – краєзнавчо-етнографічна студія «Краяни»; у Крушанівській сільській бібліотеці – «Академія здоров’я»; у Гораївській сільській бібліотеці – «Червона калина».

Бібліотеки долучаються до написання проєктів для розвитку громади: «Легенди Пониззя – зелений маршрут Староушицької ТГ», «Стратегія розвитку Староушицької територіальної громади».

Для висвітлення діяльності створені сторінки бібліотек у соціальній мережі «Фейсбук»:

Староушицька бібліотека.

Грушківська бібліотека.

Крушанівська бібліотека.

Нефедівська бібліотека.
 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com