Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

ОТГ Хмельницької областіЧорноострівська селищна ОТГ

мапа

Чорноострівська селищна об'єднана територіальна громада створена 13 серпня 2015 року. До складу Чорноострівської ОТГ входить 11 cільських бібліотек: Антонівська, Вовчогоранська, Везденецька, Грузевицька, Захаровецька, Мартинівська, Миколаївська, Осташковецька, Педосівська, Рідкодубська та Ставчинецька.

Рішенням сесії Чорноострівської селищної ради від 2 жовтня 2019 р. створено комунальний заклад «Центральна бібліотека Чорноостірівської селищної ради».

Комунальний заклад «Центральна бібліотека Чорноострівської селищної ради» має 15 комп’ютерів, 15 з доступом до мережі Інтернет, 5 для користувачів 13 копіювально-розмножувальної техніки, а також укомплектована мультимедійним обладнанням (проектор, екран).

Створена група у соціальній мережі Facebook КЗ «Центральна бібліотека Чорноострівської селищної ради».

Також вся соціокультурна діяльність бібліотечних закладів та КЗ «Центральна бібліотека Чорноострівської селищної ради» висвітлюється на сайті

Чорноострівська громада у розділі Події

Бібліотеки оснащені 10 комп’ютерами, 6 з яких підключено до мережі Інтернет. Грузевицька сільська бібліотека має веб-сайт, а також сторінку у мережі Фейсбук.


Грузевицька сільська бібліотека в мережі:

сайт Facebook

Грузевицька сільська бібліотека в мережі:
 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com