Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Територіальні громади Хмельницької областіГуківська сільська територіальна громада

мапа
Гуківська сільська територіальна громада

Гуківська сільська територіальна громада утворена 15 вересня 2016 року в результаті прийняття окремих рішень «Про добровільне об’єднання територіальних громад» Пукляківської, П’ятничанської, Жабинецької та Гуківської сільських рад. До складу громади увійшло 8 населених пунктів: Бурти, Гуків, Долинівка, Жабинці, Мала Бережанка, Мар’янівка, Пукляки, П’ятничани. Чисельність населення становить 2 542 особи. Утворено два старостати – Мар’янівський та П’ятничанський.

У грудні 2018 року рішенням Гуківської сільської ради на базі Гуківської сільської бібліотеки утворено Гуківську сільську публічно-шкільну бібліотеку, яка є головною бібліотекою громади. До структури бібліотеки входить шкільний відділ та нестаціонарні пункти обслуговування в селах Пукляки, П’ятничани, Мар’янівка, Жабинці, які створені на базі ліквідованих сільських бібліотек.


Основні завдання бібліотеки:


  • здійснювати бібліотечно-інформаційне та культурно-просвітницьке інформування жителів громади;
  • забезпечувати навчально-виховний процес навчальних закладів;
  • розвивати бібліотеку відповідно до нових напрямків роботи та впроваджувати не тільки традиційні, а й нові послуги з використанням інформаційних технологій.

Гуківська сільська публічно-шкільна бібліотека забезпечує користувачам вільний доступ до інформації, освіти, культури, надає послуги всім громадянам незалежно від віку, статі, національності, освіти, соціального стану, політичних та релігійних переконань.

Гуківська сільська територіальна громада

При Гуківській сільській публічно-шкільній бібліотеці діє дитячий клуб за інтересами «Росинка». Бібліотека тісно співпрацює з владою громади, з установами і організаціями. Усі заходи проводяться спільно. Разом з Гуківським центром культури, дозвілля і спорту розпочато роботу з вивчення історії сіл, створення туристичного маршруту «Стежками рідної громади».

Гуківська сільська територіальна громада Гуківська сільська територіальна громада Гуківська сільська територіальна громада

Гуківська бібліотека комп’ютеризована. До послуг громадян є два комп’ютери. Бібліотека отримала комп’ютерну техніку від благодійної організації «Благодійний фонд «Фаворит Фаундейшн» в рамках реалізації кампанії з цифрової грамотності населення за проєктом «Дія. Цифрова освіта» та має багатопрофільний пристрій (принтер, сканер, ксерокс).

Для висвітлення інформації в соціальній мережі «Фейсбук» створена сторінка Гуківська бібліотека.
 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com