Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

ОТГ Хмельницької областіГаннопільська сільська ОТГ

мапа
Ганнопільська сільська ОТГ

Ганнопільська ОТГ була створена 13 серпня 2015 року. До її складу увійшли 16 населених пунктів, на території яких розміщені 11 бібліотек (с. Ганнопіль, с. Соснівка, с. Хоросток, с. Довжки, с. Клепачі, с. Киликиїв, с. Малий скнит, с. Великий Скнит, с. Нараївка, с. Хоняків, с. Понора).

Мережа публічних бібліотек в об’єднаній територіальній громаді не змінювалася.

Однією з найуспішніших бібліотек є Ганнопільська сільська бібліотека, в якій зроблено капітальний ремонт. В даний час є естетично оформлені кімнати із сучасними меблями. Також: абонемент для дорослих користувачів та учнів старших класів; абонемент для дошкільнят та учнів 1-9 класів, де учні можуть не тільки користуватися книгами, але і грати в шашки, шахмати та складати різноманітні пазли; читальний зал; Інтернет-центр.

12 травня 2017 року відбулося урочисте відкриття бібліотеки. Вона збагатилася 131 екземпляром книг на суму 7428 грн., в тому числі 21 екземпляр для дітей на суму 680 грн. Ці книги були подаровані читачами.

Зроблено капітальний ремонт Ганнопільської бібліотеки на суму 811,9 тис грн.; поточні ремонти Довжківської та Хоростоцької бібліотек на суму – 168,2 тис. грн.

Ганнопільська сільська ОТГ

Три бібліотеки мають ПК та підключені до мережі Інтернет (с. Ганнопіль, с. Малий Скнит, с. Понора). У бібліотеці с. Ганнопіль – безкоштовна мережа Wi-Fi, та є веб-сайт Ганнопільської сільської бібліотеки. А також сторінка у соціальній мережі Фейсбук.

У сільські бібліотеки громади придбано меблі на суму – 230895 грн. та 3 ноутбуки на суму 32182 грн.

У бібліотеках проводяться різноманітні цікаві заходи для дорослих, молоді та учнів шкільного віку. Такі як: Бібліотечний урок «Про бережливе ставлення до книги», «Інтернет-подорож у країну казок», «Свято вишиванок», «День Європи в Україні», Віртуальна подорож «Про життя та розвиток досягнення в Ганнопільській громаді». Працює клуб «Хвилина одкровення».


Ганнопільська сільська бібліотека в мережі:

сайт Facebook


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com