Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

вебінар

Вебінар


Бібліотекарю

Підвищення кваліфікації

(Методична діяльність)Читання як життєва стратегія


Бібліотекарі Хмельниччини обговорили проєкт Стратегії розвитку читання на 2021-2025 роки «Читання як життєва стратегія».

До обговорення проблем читання, важливості кроссекторальних проєктів долучилися понад сто працівників обласних, міських, сільських публічних бібліотек та наукових бібліотек вищих навчальних закладів області.

Про переваги Стратегії розвитку читання на 2021-2025 роки розповіла директорка обласної універсальної наукової бібліотеки Катерина Чабан. Директорка обласної бібліотеки для дітей імені Т. Г. Шевченка Валентина Черноус та заступниця директорки обласної бібліотеки для юнацтва Віра Тарчевська звернули увагу на забезпеченість раннього та системного формування навичок і потреб читання книг завдяки регулярним комунікаційним кампаніям з популяризації читання серед дітей та батьків, а також розширення аудиторії користувачів бібліотек завдяки впровадженню інноваційних форм соціокультурної роботи. Голова обласного відділення ВГО «Українська бібліотечна асоціація» Надія Синиця прокоментувала етапи реалізації Стратегії та очікувані результати.

Усі пропозиції будуть узагальнені та оформлені відповідно до вимог Міністерства культури та інформаційної політики України. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com