Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

вебінар

Вебінар


Бібліотекарю

Підвищення кваліфікації

(Методична діяльність)Сучасні підходи до управління та організації діяльності бібліотек в ОТГ


Відбувся День керівника «Сучасні підходи до управління та організації діяльності бібліотек в ОТГ» для директорів (завідуючих) центральними бібліотеками ОТГ та правонаступників центральних районних бібліотек. В онлайн-заході взяли участь 68 бібліотечних працівників області.

Головна мета онлайн-конференції – підбиття підсумків року, що минає. Відповідно, основною темою було надання рекомендацій щодо підготовки звітної документації бібліотек за 2020 рік та особливості планування діяльності на 2021, а саме: формування, облік, збереження фондів, інформаційно-бібліографічне обслуговування жителів громад, планування та звітність науково-дослідної роботи бібліотек громад, використання електронних ресурсів бібліотек, просування бренду бібліотеки у ЗМІ тощо.

Під час заходу розглянули також питання діяльності публічних бібліотек Хмельниччини в сучасних умовах: реорганізація бібліотек у зв’язку з реформою децентралізації, організаційні питання щодо переформатування роботи бібліотек у сучасні центри розвитку громад.

Актуальні проблеми були обговорені у форматах «Чат» та «Питання-відповіді».


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com