Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

вебінар

Вебінар


Бібліотекарю

Підвищення кваліфікації

(Методична діяльність)«Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проєкти»


Розпочав свою роботу, на платформі Zoom, триденний обласний семінар завідуючих методико-бібліографічними підрозділами «Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проєкти». Учасниками заходу стали 43 представники центральних районних (міських) бібліотек, центральних бібліотек об’єднаних територіальних громад.

Відкриття семінару відбулося за участю Катерини Чабан – директора Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки, Ніни Власюк – головного спеціаліста відділу з питань культури, мистецтва та охорони культурної спадщини, Надії Синиці – голови Хмельницького обласного відділення Всеукраїнської громадської організації «Українська бібліотечна асоціація» та Людмили Навроцької – методиста навчально-методичного відділу Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва.

Під час першого дня форуму відбулась секція «Бібліотека і громада» розглядалися питання формування та розвитку методичних служб центральних бібліотек об’єднаних територіальних громад в умовах змін адміністративних одиниць.

В рамках секції «Формування, використання і популяризація бібліотечних фондів» говорили про особливості поповнення бібліотечних фондів Хмельниччини літературою за державною програмою у 2020 році та форми популяризації серед мешканців громад.

Триватиме семінар до 30 жовтня і його програмою передбачено дискусії, обговорення, презентації, відкритих лекцій та ін. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com