Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

вебінар

Вебінар


Бібліотекарю

Підвищення кваліфікації

(Методична діяльність)Впровадження УДК


Відбувся семінар-практикум «Впровадження УДК» для працівників публічних бібліотек області, які відповідають за обробку бібліотечного фонду. У заході прийняло участь близько 40 фахівців з центральних районних, міських бібліотек, центральних бібліотек об’єднаних територіальних громад.

Відкрила семінар директор бібліотеки Катерина Чабан, яка звернула увагу на класифікацію бібліотечного фонду по УДК та ознайомила присутніх з програмою заходу.

В рамках роботи учасники прослухали лекцію-презентацію «УДК – методика систематизації документів», тематичні консультації провідних спеціалістів наукової бібліотеки – «Робота в автоматизованій бібліотечно-інформаційній системі», «Організація систематичної картотеки статей відповідно рубрик УДК», «Аспекти створення описів та їх розташування в краєзнавчій картотеці та систематичному каталозі статей згідно УДК», «Зміни в облікових бібліотечних документах: щоденник роботи, сумарних книгах обліку бібліотечного фонду». Здобуті знання закріпили на практичних заняттях.

На завершення семінару учасники обговорили питання організації роботи центральних бібліотек в умовах децентралізації та поділилися практичними навичками систематизації документів та формування фондів.
 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com