Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

вебінар

Вебінар


Бібліотекарю

Підвищення кваліфікації

(Методична діяльність)Семінар-практикум «Планово-звітна документація публічних бібліотек»


Працівниками обласної універсальної наукової бібліотеки на базі центральної районної бібліотеки Шепетівського району проведено семінар-практикум «Планово-звітна документація публічних бібліотек » для працівників центральних районних (міських) бібліотек та опорних бібліотек ОТГ. В ньому взяли участь бібліотечні фахівці з Ізяславського, Полонського, Славутського, Шепетівського районів та міст Шепетівка і Славута.

У ході семінару працівники обласної бібліотеки надали ґрунтовні практичні консультації щодо подання звітності про діяльність за 2019 рік та з основних питань планування роботи бібліотек на 2020 рік з урахуванням впровадження інформаційних технологій, сучасних форм бібліотечного сервісу, місцевих ресурсів і можливостей, визначних світових, загальноукраїнських, обласних і місцевих ювілейних і пам’ятних дат. Крім того, значна увага була приділена питанням управління та організації бібліотечного обслуговування в рамках адміністративно-територіальної реформи (утворення ОТГ) та проблемних питань, які виникають під час процесу підготовки державної звітності.

Особливу увагу приділили питанням заповнення звітності у системі електронного моніторингу базової мережі публічних бібліотек України (ЕСМаР), з послідовністю дій при отриманні книг за Державною програмою, з правилами списання загубленої, зношеної, застарілої літератури, а також обліку та збереження фондів цінних видань.


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com