Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

вебінар

Вебінар


Бібліотекарю

Підвищення кваліфікації

(Методична діяльність)Роль методичної служби у сучасному бібліотечному процесі


З метою підвищення фахової компетентності працівників бібліотек області 27-29 листопада 2018 року для фахівців методичних служб центральних районних, центральних міських бібліотек та бібліотек об’єднаних територіальних громад області проведено обласний семінар завідуючих методично-бібліографічними підрозділами на тему «Роль методичної служби у сучасному бібліотечному процесі», на який приїхали представники бібліотек та відділів культури з 32 адміністративних одиниць.

Під час семінару розглядалися такі питання як: організаційно-методична діяльності центральних бібліотек в умовах децентралізації; актуальні питання збереження книжкових пам’яток; використання можливостей електронної доставки документів в системі міжбібліотечного абонементу; бібліотека як складова туристичного простору; стан впровадження УДК публічними бібліотеками; нові шляхи розширення ДБА бібліотеки; проведення соціологічних досліджень у бібліотеках; планування та звітність. А також участь у проектах та конкурсах.

Програма семінару поєднувала майстер-класи, консультації, презентації, тренінгові вправи, практичні заняття, дискусії та обговорення.

Учасникам заходу презентували науковий вісник з проблем регіональної історії та пам’яткознавства «Межибіж» № 1, Ч.1 (2017), видання державного історико-культурного заповідника «Межибіж». У випуску опубліковані матеріали Всеукраїнської наукової конференції «Українська революція 1917 - 1921 р.: передумови, процеси, наслідки, уроки», присвячені 100 - річчю початку Української революції 1917-1921 рр.

На завершення методичною службою наукової бібліотеки підбито підсумки та визначено переможців конкурсу професійної майстерності «Кращий методист – 2018», який цього року проходив у форматі бібліотечного кінофестивалю «Кращий за професією». Перемогу здобули Наталія Сягрова (завдуюча відділу організаційно-методичної та інформаційно-бібліографічної роботи ЦБ Волочиської міської ради) та Світлана Сінькова (завідуюча методично-бібліографічним відділом Хмельницької міської ЦБС).

Партнери проекту «Інтерактивна культурно-туристична мапа Хмельниччини», учні гімназії №2 провели захоплюючу екскурсію муралами та познайомили з історією найстаріших будинків в центрі м.Хмельницький.


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com