Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

вебінар

Вебінар


Бібліотекарю

Підвищення кваліфікації

(Методична діяльність)Обслуговування користувачів: сучасний погляд


У день вишиванки спеціалістів методичних центрів із публічних бібліотек області запросили на творчу зустріч «Обслуговування користувачів: сучасний погляд».

Для ознайомлення із роботою оновлених бібліотек в сучасних умовах було запропоновано досвід публічних бібліотек міста Хмельницького

Відкрили творчу зустріч головний спеціаліст управління культури, та туризму Хмельницької міської ради Світлана Прокопенко та директор Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки Катерина Чабан.

У своєму виступі Катерина Чабан акцентувала увагу на аналіз діяльності бібліотек, виділила значимість бібліотечної статистики як інструменту планування та прогнозування.

Працівники Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки Наталія Поліщук та Сергій Швець провели міні-тренінги з практичної медіа грамотності та академічної доброчесності.

Директор міської централізованої бібліотечної системи Тамара Козицька ознайомила присутніх з командної роботою колективу ЦБС, адже саме командний дух у колективі запорука якісного обслуговування користувачів.

Завідуюча методично-бібліографічного відділу Хмельницької МЦБС Світлана Сінькова ознайомила колег з напрямками роботи бібліотек, проектами та розповіла про родзинки, які використовуються при проведені заходів з підвищення кваліфікації бібліотекарів.

Після офіційної частини та ключових доповідей методичні фахівці вирушили з творчими візитами до бібліотек-філій. Під час заходу учасники ознайомилися з бібліотекою-філією для дітей № 12 та бібліотекою сімейного типу №8.

У підсумку дня відбулася професійна дискусія «Сучасна бібліотека – рушій для розвитку громад». 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com