Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

вебінар

Вебінар


Бібліотекарю

Підвищення кваліфікації

(Методична діяльність)Основи комп'ютерної грамотності


Основи комп`ютерної грамотності

З 2 по 8 листопада у регіональному тренінговому центрі проведено тренінг «Основи комп'ютерної грамотності» для працівників обласної універсальної наукової бібліотеки.

Під час тренінгу учасники навчились працювати з електронними таблицями Excel (створювали таблиці, використовували формули для автоматичних розрахунків. Створювали діаграми, графіки, працювали з фільтрами).

Основи комп`ютерної грамотності

Також учасники тренінгу створювали електронну пошту і власні блоги, для висвітлення діяльності свого відділу і бібліотеки зокрема. Це дасть змогу більш широкого інформування користувачів бібліотеки, щодо її діяльності, соціокультурних заходів, які проводяться у бібліотеці, нових надходжень до фондів тощо.

Створення презентацій, буклетів, закладок, візиток та інших рекламних продуктів у програмах PowerPoint та Publisher, тема ще одного цікавого дня навчання.

Не менш цікаво і креативно пройшло навчання по темі "Основи фотозйомки. Базова цифрова обробка фото (програма FS Viewer)". Тепер наші фото будуть гарними і професійними.


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com