Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

вебінар

Вебінар


Бібліотекарю

Підвищення кваліфікації

(Методична діяльність)Трансформація публічних бібліотек в умовах адміністративної реформи


20–22 червня 2017 року відбувся триденний семінар директорів ЦБС, ЦРБ, ЦМБ на тему: «Трансформація публічних бібліотек в умовах адміністративної реформи».

Семінар розпочав роботу на базі Новоушицької ЦРБ. Відкрила семінар директор Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки Чабан К.А. та голова Новоушицької селищної ради Московчук О.В., який ознайомив присутніх з реалізацією адміністративної реформи у Новоушицькому районі та діяльності закладів культури. Катерина Анаталіївна виступила з презентацією «Аналіз діяльності публічних бібліотек області у 2016 році та завдання на 2017 рік в світлі реалізації державної стратегії розвитку бібліотек та адміністративної реформи».

Директор Новоушицької ЦРБ Маринчак Н.В. ознайомила колег з діяльністю центральної бібліотеки як головного методичного центру для публічних бібліотек району.

«Трансформація публічних бібліотек в умовах адміністративної реформи» «Трансформація публічних бібліотек в умовах адміністративної реформи» «Трансформація публічних бібліотек в умовах адміністративної реформи»

Під час семінару, учасники мали змогу відвідати та ознайомитися з досвідом роботи Вільховецької та Рудківської сільських бібліотек.

«Трансформація публічних бібліотек в умовах адміністративної реформи»

Вже традиційним стало під час проведення семінару директорів використовувати різноманітні інноваційні форми та методи роботи. Так, під час семінару втретє пройшла акція «Фотосушка», метою якої стало представлення кращого колективного фото та проведено конкурс на кращий відеопрезентаційний матеріал «Найкреативніший керівник року» серед директорів ЦБС, ЦРБ та ЦМБ області.

«Трансформація публічних бібліотек в умовах адміністративної реформи» «Трансформація публічних бібліотек в умовах адміністративної реформи»

Підводячи підсумки семінару було нагороджено переможців професійного конкурсу, Фотосушки, відзначено самого активного фотографа та дописувача на сторінці Facebook у групі «Бібліотекарі Хмельниччини». Директори бібліотек підкреслили практичну значущість семінару, адже головна мета його це обмін досвідом роботи в умовах ОТГ та співпраця між бібліотекою та владою.

«Трансформація публічних бібліотек в умовах адміністративної реформи» «Трансформація публічних бібліотек в умовах адміністративної реформи»

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com