Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

вебінар

Вебінар


Бібліотекарю

Підвищення кваліфікації

(Методична діяльність)Лабораторія професійної майстерності методистів центральних бібліотек області


Лабораторія професійної майстерності методистів

Сьогодні, 25 жовтня, в приміщенні обласної універсальної наукової бібліотеки свою роботу розпочала лабораторія професійної майстерності методиста, яка буде тривати протягом трьох днів (25-27 жовтня).

В роботі лабораторії професійної майстерності взяли участь: начальник відділу з питань внутрішньої політики, адміністративно-територіального устрою та інформаційного забезпечення обласної ради Віктор Леонідович Ніконішин; завідувач сектору з питань культури, мистецтва та навчальних закладів управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації Світлана Дмитрівна Цимбалюк; директор Офісу реформ з питань децентралізації в області Сергій Віталійович Яцковський; провідні фахівці обласної універсальної наукової бібліотеки, методисти центральних бібліотек області та представники об'єднаних територіальних громад (ОТГ).

Цього року лабораторія професійної майстерності методиста носить назву «Методична служба у вирішенні завдань, що стоять перед бібліотечними закладами в умовах реформування місцевого самоврядування». Методисти області поділяться своїм досвідом роботи в умовах реформування на місцях та отримають цінний досвід та відповіді на свої питання від провідних спеціалістів з питань децентралізації, дізнаються, як трансформувати основні бібліотечні процеси в умовах змін, зустрінуться з представниками влади, ознайомляться з новими напрямками в методичній діяльності, візьмуть участь у круглому столі з представниками об’єднаних територіальних громад (ОТГ) Хмельницького району та багато іншого.

Лабораторія професійної майстерності методистів

Директор обласної універсальної наукової бібліотеки, заслужений працівник культури України Надія Миколаївна Синиця, під час свого виступу, визначила роль і завдання методичних центрів в організації діяльності бібліотек ОТГ. Провідні фахівці обласної наукової бібліотеки говорили про особливості подання в поточному році звітності про роботу бібліотек області в електронну систему моніторингу (ECMAP), обмін, організацію та порядок розповсюдження документів в публічних бібліотеках області та бібліотеках ОТГ, здійснили аналіз діяльності бібліотек області по роботі з книжковим фондом тощо. Директор Офісу реформ з питань децентралізації в Хмельницькій області – Сергій Віталійович Яцковський розповів про особливості функціонування ОТГ з урахуванням змін до чинного законодавства.

Заключним етапом першого дня стало проведення конкурсу професійної майстерності «Кращий методист», в рамках якого методисти змагались за звання кращого спеціаліста у своїй професії, представляючи колегам власний інноваційний досвід та методичні напрацювання. Переможець буде визначений таємних голосуванням.

26 жовтня учасники відвідають Хмельницьку ЦРБ та візьмуть участь у круглому столі з представниками ОТГ Хмельницького, під час якого вивчать досвід співпраці бібліотек району з владою в умовах реформування.

Під час заключного дня роботи, учасники працюватимуть у групах: обговорюватимуть плани на наступний рік; вплив соціологічних досліджень на формування інноваційної політики в бібліотеках області; визначатимуть основні напрямки роботи онлайн-клубу «Сучасний методист».


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com