Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

вебінар

Вебінар


Бібліотекарю

Підвищення кваліфікації

(Методична діяльність)Обласна бібліотека – бібліотекам села


В рамках обласної програми «Обласна бібліотека – бібліотекам села» за професійним обміном досвіду до бібліотеки завітали 18 фахівців сільських публічних бібліотек Деражнянщини.

Розпочалася робоча зустріч з екскурсії-презентації про діяльність, ресурси та інноваційні послуги, які надає сьогодні бібліотека. Ознайомлено з новими формами та методами роботи наукової бібліотеки а також визначенням стратегічних напрямків розвитку сільських бібліотек для забезпечення інформаційних потреб жителів села.

З виступу директора бібліотеки Синиці Н.М. «Адміністративна реформа і бібліотеки: нові виклики – нові орієнтири – нові рішення» учасники дізнались про вплив адміністративної реформи на бібліотечну діяльність, варіанти організації діяльності бібліотек в умовах ОТГ.

Фахівці бібліотеки Тетяна Безвушко, Олена Баворовська , Тетяна Грудецька, Галина Лісогор ознайомили присутніх електронними ресурсами обласної бібліотеки та умовами їх використання: електронний каталог, електронна довідка, електронна доставка документів; сторінка «Бібліотекарю»; ознайомили з технологічними аспектами обслуговування користувачів та результатами впровадження Електронної системи моніторингу у публічних бібліотеках Деражнянського району.

Присутні стали членами Української бібліотечної асоціації, основним завданням якої є всебічне сприяння розвитку бібліотечної справи і забезпеченню реалізації права користувачів бібліотечних послуг на якісне і своєчасне бібліотечне та інформаційно-бібліографічне обслуговування. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com